Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Meble do sypialni

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Meble do sypialni

    Hej. Może ktoś z Was się orientuje. Jakie obecnie są najmodniejsze i na co warto wydać dużą kasę, by się nie rozleciały w ciągu roku? Kupiliśmy jakiś czas temu ze znanej sieciówki i niestety długo się nimi nie nacieszyliśmy. Szukamy więc czegoś wytrzymałego. Ktoś coś jest w stanie polecić?

  • #2
    Najlepiej chyba byłoby zainwestować w meble drewniane.

    Komentarz


    • #3
      Do sypialni to chyba najbardziej opłaca się jednak kupić meble na wymiar.

      _____________________________________________

      Komentarz


      • #4
        W salonie meblowym mają wyposażenie od renomowanych producentów np. Klose, Szynaka, Jafra, Paged itp. W sumie można u nich wyposażyć całe mieszkanie czy dom. Sprzedają też bardzo eleganckie dodatki, wyposażenie od nich na pewno trochę posłuży, bo jej z nieco wyższej póki. Moim zdaniem warto inwestować w meble lepszej jakości z dobrych jakościowo materiałów.

        Komentarz


        • #5
          Meble do sypialni powinno się wybierać kierując się wygodą oraz naszym własnym gustem

          Komentarz


          • #6
            One muszę być przede wszystkim bardzo gustowne.
            ---

            Komentarz


            • #7
              Ja postawiłam na białe meble. I uważam, że efekt jest rewelacyjny.

              Komentarz


              • #8
                Wydaje mi się, że to jest zadanie dla jakiegoś speca. Przynajmniej według mnie.

                Komentarz


                • #9
                  Mi podobają się . Są do wyboru nowoczesne i klasyczne. W zestawie jest duże wygodne łóżko, pakowna szafa, szafki nocne i komoda. Elegancko, funkcjonalnie i wygodnie. A do tego tanio.

                  Komentarz


                  • #10
                    najlepszy wybór to nasz wybór i nie ważne czy innym sie podoba, a o jakość poszczególnych materiałów najlepiej zapytać eksperta,stolarza.

                    Komentarz


                    • #11
                      Co prawda jeżeli chodzi o remont sypialni u mnie w domu to jeszcze daleka droga przed tym, ale brałam się ostatnio za pokój dziecka i znalazłam super mebelki do takiego pokoju w sklepie Jak wyposażacie swóją sypialnie to również możecie tam zajrzeć bo mają oni ciekawe i ładne dodatki i dekoracje do każdego wnętrza w domu

                      Komentarz


                      • #12
                        Moim zdaniem najważniejsze jest w sypialni łóżko i chyba nie odkryłem tym niczego nowego, jednak no czasem przywiązuję się wagę do wszystkiego w około, a później człowiek się dziwi dlaczego się wyspać nie może Ja ostatnio zakupiłem sobie łóżko tapicerowane w sklepie internetowym z meblami jak dla mnie to bardzo fajne rozwiązanie, mieliście z takim typem styczność ? Bardzo fajnie to wszystko wygląda i jest mega wygodne

                        Komentarz


                        • #13
                          Cześć wszystkim forumowiczom Poszukuję jakiegoś sprawdzonego i porządnego sklepu z meblami na obszarze Krakowa... Czy jesteście w stanie mi coś w tym temacie doradzić? Ja właśnie robię remont mieszkania i chciałbym je urządzić w stylu nowoczesnym. Problem niestety w tym, że niezbyt się na tym wszystkim znam, przez co trudno mi dobrać odpowiednio te meble. Dlatego też zależy mi na sklepie, który oferuje doradztwo w zakupie mebli. Z tego co wyczytałem, to w tym sklepie jest taka usługa Co o tym myślicie? Może znacie jeszcze jakiś ciekawy sklep, który oferuje tego typu doradztwo przy zakupie mebli? Z góry wielkie dzięki za porady w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością mi się przydadzą

                          Komentarz


                          • #14
                            Bardzo fajna oferta.

                            ___________

                            Komentarz


                            • #15
                              Mozesz tez sobie popatrzec przeciez na sklepy internetowe online chociazby tutaj chociaz z tego co wiem to salony agaty maja tez swoj punkt w krakowie wiec nie powinno byc klopotu ze znalezieniem czegos odpowiedniego

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X