Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie tabletki na odchudzanie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Zdecydowanie odradzam takich pomysłów, tabletki mogą tylko zaszkodzić

    Komentarz


    • #17
      Ja bym w tabletki nie wierzył...
      ---

      Komentarz


      • #18
        Takie tabletki mogą tylko i wyłącznie narobić Tobie szkody.

        _____

        Komentarz


        • #19
          Błagam, żadnych tabletek... Zdrowa dieta + sport - systematyka w tym wszystkim i więcej nie trzeba. Tabletki zrobią spustoszenie w Twoim organizmie

          Komentarz


          • #20
            Zgadzam się z przedmówczynią ostatnio czytałam na o szkodliwym działaniu tabletek odchudzających

            Komentarz


            • #21
              Tabletki, owszem nie zaszkodzą (oczywiście po konsultacji lekarskiej), ale warto tez poznać swój typ figury . Dzięki temu dopasowanie ciuszków nie będzie problemem, a i kompleksów jakoś będzie mniej. :-)

              Komentarz


              • #22
                Prawda jest taka, że tabletki mogą jedynie wspomóc odchudzanie. Najpierw należy znaleźć przyczynę nadwagi - czy jest to jakaś choroba czy po prostu zła dieta. Może się obejść bez jakichkolwiek tabletek.

                Komentarz


                • #23
                  Super! Dzięki wielkie za sprawdzone porady Jestem pewien, że mi się one przydadzą

                  Komentarz


                  • #24
                    Nie wierzę w to, żeby tabletki mogły odchudzić.

                    Komentarz


                    • #25
                      Może warto doradzić się znajomych w tej kwestii? Sądzę, że to może być naprawdę dobre rozwiązanie, zawsze będą w stanie pomóc...

                      Komentarz


                      • #26
                        Wierzycie, że jakieś tabletki was odchudzą?

                        Komentarz


                        • #27
                          tabletki nie są potrzebne, wystarczy dobra dieta

                          Komentarz


                          • #28
                            Ja totalnie nie wierzę w te tabletki. Suplementacje można zrobić w naturalny sposób >>

                            Komentarz


                            • #29
                              Na prawdę doradzam tego typu tabletek. Szkoda na to wszystko zdrowia. Da się wszystko osiągnąć zdrową dietą oraz ćwiczeniami tylko potrzeba to tego trochę zaangażowania. A jeżeli ktoś ma problemy z wagą pomimo zdrowej diety i ćwiczeń to może to być wina hormonów które produkowane są przez tarczycę. Warto przebadać się pod względem pracy tarczycy. Jeżeli szukacie jakiegoś endokrynologa w Łodzi który mógłby zinterpretować wasze wyniki to warto skorzystać z tej przychodni.

                              Komentarz


                              • #30
                                Szczerze wątpię, aby jakiekolwiek tabletki pomogły w odchudzaniu. Lepszym wyjściem z sytuacji będzie dobranie odpowiedniej diety do swoich potrzeb, a także zwiększenie aktywności fizycznej. Z tego, co wiem, to wiele osób poleca również monohydrat kreatyny, który ma za zadanie wspomóc zdolności wysiłkowe takie jak siła i wytrzymałość, a także wyraźnie przyspiesza regenerację. Natomiast monohydrat keratyny, przyśpiesza również przyrost masy ciała. Znacznie więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj - myślę, że ten temat was zainteresuje.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X