Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Olej kokosowy? Jaki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Olej kokosowy? Jaki?

    Jeśli poszukujesz informacji na temat oleju kokosowego, to zapraszam Was do artykułu - . Tam znajdziecie 200 zastosowań tego oleju. Ja sama kupiłam sobie buteleczkę i mam go zamiar wykorzystać z w kuchni, ale też w kosmetyce, czyli do pielęgnacji skóry. A Wy, do czego stosujecie olej kokosowy?

  • #2
    Genialny artykuł, polecę go mojej koleżance co ma fioła na temat zdrowej żywności.

    ________________________________________________

    Komentarz


    • #3
      Taki olejek kokosy świetnie działa na ciało

      Komentarz


      • #4
        Ja muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, używam kokosowego rafinowanego do smażenia - super!

        Komentarz


        • #5
          Taki co ma jak największy % kokosów s sobie, często są takie syfy co mają 50% - tego unikac jak ognia....


          ____________

          Komentarz


          • #6
            Lepiej wybierać olej nierafinowany, który tłoczony jest na zimno, bez wykorzystania wysokiej temepratury, dlatego jest znacznie zdrowszy od tego rafinowanego.

            Komentarz


            • #7
              Tak szczerze to nawet nie ma dużej różnicy jaki spożyjemy bo wartości odżywcze są plus minus takie same zawsze ^^.


              ____________

              Komentarz


              • #8
                Najlepszy jest bio - beż żadnych dodatków chociaż oczywiście mniej więcej 50% droższy.

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki, bardzo przydatny artykuł Nie wiedziałem, że jest aż tyle zastosowań tego oleju

                  Komentarz


                  • #10
                    Olej ma mnóstwo zastosowań. Byle nie kupować rafinowanego.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Iza72 Zobacz posta
                      Ja muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, używam kokosowego rafinowanego do smażenia - super!
                      A . Ciekawe z czego to wynika i czy mają rację...

                      Komentarz


                      • #12
                        Dobry olej kupić to nie jest wcale prosta sprawa :P.


                        ____________

                        Komentarz


                        • #13
                          Mogę polecić nierafinowany olej kokosowy Świetnie wpływa na cerę i można nawet wybielić nim zęby poprzez kurację "ssania"

                          Komentarz


                          • #14
                            ssac

                            Zamieszczone przez rympalanna Zobacz posta
                            Mogę polecić nierafinowany olej kokosowy Świetnie wpływa na cerę i można nawet wybielić nim zęby poprzez kurację "ssania"
                            jak można ssąć ten olej jak on się momentalnie rozpuszcza w ustach? nie rozumiem tego...

                            --

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja używam oleju głównie w pielęgnacji włosów i skóry.

                              __

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X