Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki plecak do szkoły?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki plecak do szkoły?

    Jaki kupiliście plecak swojemu dziecku do szkoły? Bo ja kupiłam na bazarze i dzisiaj przyszedł z porwanym do domu. Więc szukam czegoś lepszego? W związku z tym chciałam się Was zapytać, co sądzicie na tema plecaków, jakimi są ? Czy warto jest je kupić? I czy naprawdę są takie wytrzymałe?

  • #2
    Najlepiej kupić tornister. W nim ciężar rozkłada się równomiernie.

    Komentarz


    • #3
      Musi być przede wszystkim pojemny.

      Komentarz


      • #4
        plecak dla dziecka

        Jeśli chodzi Ci o plecak dla dziecka ze szkoły podstawowej to na pewno warto żeby miał jakieś odblaskowe elementy. Ewentualnie można samemu kupić na przykład jakieś na plecak.

        Komentarz


        • #5
          Kupno dziecku plecaka to zawsze ryzyko, a to, że go zniszczy jest praktycznie pewne.

          Komentarz


          • #6
            Zależy w jakim wieku jest dziecko. Moja córa ma osiem lat i wymarzyła sobie jakiś różowy tornister. Pomyślałam, że sprawdzę sobie ceny i wylądowałam na stronie: wybór jest całkiem niezły, ale przed zakupem chciałam Was zapytać czy macie może swoje sprawdzone strony z tego typu rzeczami?

            Komentarz


            • #7
              Podpytajcie w tej materii znajomych. Sądzę, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.

              Komentarz


              • #8
                Może warto wybrać jakiś plecak znanej firmy np. adidas?

                Komentarz


                • #9
                  Wiadomo, że w dzisiejszych czasach jedno to wygoda, a drugie to styl. Dlatego postaw na coś wyjątkowego, dopasowanego do potrzeb Twojego dziecka. Poczytaj na temat plecaków od Brytyjka.pl na stronie może Cię zainspirują do podjęcia decyzji?

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X