Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana pokrycia dachowego...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana pokrycia dachowego...

    Zamierzam w niedługim czasie zmienić pokrycie dachowe swojego domu. Jakiego materiału użyć w tym celu? Czy będzie odpowiednia? Słyszałem, że poza ładniejszym wyglądem jest również trwalsza niż jej tradycyjny odpowiednik. Czy to prawda?

  • #2
    Nie mam pojęcie czy to będzie dobre rozwiązanie

    Komentarz


    • #3
      Ja również chętnie bym się dowiedział ponieważ jestem w trakcie budowy swojego domu Przy okazji, macie może jakieś strony którymi się inspirowaliście podczas wykańczania waszego domu? Ja jak narazie znalazłem taki portal - - może sie komuś przyda i czekam na wasze propozycję

      Komentarz


      • #4
        Popytaj jakichś speców z tego obszaru tematycznego. Wydaje mi się, że to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez kewlar Zobacz posta
          Zamierzam w niedługim czasie zmienić pokrycie dachowe swojego domu. Jakiego materiału użyć w tym celu?
          Sprawdź żeby ekipa porównanie i wykonała prawidłowo więźbę dachową( złącza ciesielskie)

          Czy blachodachówka z posypką będzie odpowiednia? Słyszałem, że poza ładniejszym wyglądem jest również trwalsza niż jej tradycyjny odpowiednik. Czy to prawda?
          Z wszelkimi nowościami nie ma co się spieszyć. Wybierz sprawdzone pokrycia.

          Komentarz


          • #6
            Ja mam właśnie blachodachówkę z posypką mineralną i mogę potwierdzić, że sprawdza się świetnie. Zdecydowania taka jakość jest warta swojej ceny. Na pewno dach będzie bardzo trwały.

            Komentarz


            • #7
              Niestety nie interesuję się w tym temacie. Nie będę tutaj w stanie pomóc.

              Komentarz

              Pracuję...
              X