Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciąża i zapalenie oskrzeli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciąża i zapalenie oskrzeli

    Cześć wszystkim forumowiczkom.
    Jestem w ciąży i chyba niestety złapałam zapalenie oskrzeli… Wolę być w tym temacie w tym momencie wybitnie ostrożna, więc mam do Was pytanie – czy znacie jakieś sprawdzone i domowe sposób na zapalenie oskrzeli? Oczywiście tak czy owak idę niebawem do lekarza, ale do wizyty jeszcze trochę czasu i chciałabym złagodzić objawy. W necie trafiłam na taki artykuł z ciekawymi poradami Czy sądzicie, że warto się do nich stosować?

  • #2
    Ciekawy artykuł. Nieźle go opisaliście

    Komentarz


    • #3
      Skąd wiesz, że masz zapalenie oskrzeli, skoro nie byłaś jeszcze u lekarza? Domyślam się, że masz co powie lekarz jak Cię zbada, osłucha. a domowe sposoby to nie wiem, bo w ciąży pewnie ze wszystkim trzeba uważać. Lekarza o wszystko zapytaj.

      Komentarz


      • #4
        Ja jak miałam zapalenie oskrzeli to w ogóle nie mogłam zajść w ciąże :/ Dopiero jak trochę "podratowałam" mój stan zdrowia i wyleczyłam wszystkie niedoleczone choroby to nam się udało. Bardzo dużo też czytałam o staraniach o dziecko, m.in. na . To stamtąd dowiedziałam się o tym, że luteina może pomóc zajść w ciążę Dobrze mieć takie sprawdzone źródła wiedzy!

        Komentarz

        Pracuję...
        X