Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka karma dla kota?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaka karma dla kota?

    Cześć.

    Jak w temacie - poszukuję właśnie jakichś dobrych karm dla kotów.... Czy macie w tym jakieś doświadczenie i jesteście w stanie coś polecić? Co myślicie np. o czymś z tej oferty

  • #2
    Można zapytać się weterynarza albo sprzedawcę w sklepie

    Komentarz


    • #3
      Wiesz co wydaje mi się, że z karmą to chyba jest jak z kuwetą. Czyli chodzi mi o to, że najlepsze karmy znajdziesz na stronie NaszeZoo.pl. Ja tam właśnie ostatnio zamawiałam kuwetę dla kota, konkretnie z tej strony i dostałam w gratisie małą paczuszkę jednej z ich karm

      Komentarz


      • #4
        To już chyba kot sam powinien sobie wybrać

        Komentarz


        • #5
          Karmę powinno wybierać się rozsądnie, bo od jej właściwego wyboru może nawet zależeć długość życia naszego kociaka Dlatego ja zanim podejmę jakąś decyzję związaną z moim pupilem to najpierw zaglądam na i szukam tam porad na ten temat. To mój ulubiony, sprawdzony blog o zwierzętach, dzięki któremu poznaję odpowiedzi na prawie wszystkie pytanie związane z kociakami!

          Komentarz


          • #6
            Poszukajcie coś w ofercie firmy Royal Canin. Jest to bardzo porządna marka zarówno jeżeli chodzi o karmy dla psów jak i dla kotów. Na stronce znajdziecie całkiem spory ich wybór. Również tam doczytacie do jakich kotów najlepiej nadaje się konkretna karma. Są też propozycje dla pupilów mających problemy zdrowotne. Również trzeba dopasować odpowiednią karmę do wieku pupila.

            Komentarz


            • #7
              Dzięki wszystkim za wypowiedzi bo również szukam czegoś dobrego dla mojego kota

              Komentarz


              • #8
                Hm... Ja bym doradził się w tym temacie znajomych. Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie

                Komentarz


                • #9
                  Jeśli chodzi o karmę, to ja ostatnio zamawiałem karmę dla mojego pupila ze strony NaszeZoo.pl. Po prostu smakuje mojemu Figowi zdecydowanie najbardziej, a dla mnie najważniejsza jest jego satysfakcja.

                  Komentarz


                  • #10
                    Kiedyś kupowałam różne karmy, zarówno suche jak i mokre, tak dla odmiany. Przekonałam się jednak, że nie każda karma dla kota jest dobra. Teraz zdecydowanie stawiam na karmę purina one Spróbuj tej karmy i zobaczysz, czy podpasuje Twojemu pupilkowi, czy spełni Twoje oczekiwania.

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak więc widać wybór sklepów internetowych oferujących karmę dla kotów jest obecnie ogromny. Ja od siebie dodam, że wybierając sklep internetowy z karmami warto sugerować się nie tylko cenami produktów. Bardzo fajne propozycje macie w sklepie zoologicznym epazur
                      Mają w sklepie taką fajną opcję, która umożliwia stałe zamawianie już nie musimy co miesiąc wchodzić i znowu zamawiać kolejny raz to samo, ustawiamy sobie dostawę abonamentową i mamy łatwo i przyjemnie karmę u siebie w domu.

                      Komentarz


                      • #12
                        ja bym wyposażył się w karmę dla kota u weterynarza

                        Komentarz


                        • #13
                          z firmy eukanuba

                          Komentarz


                          • #14
                            Wypróbujcie kilka karm (oczywiście tych z dobrym składem) i wybierzcie tę, która najbardziej odpowiada waszemu pupilowi. Ja polecam przejrzeć ofertę sklepu . Mają szeroki wybór i naprawdę bardzo dobre ceny.

                            Komentarz


                            • #15
                              Kot sam najlepiej wie, co mu smakuje.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X