Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Medycyna estetyczna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Medycyna estetyczna

    Jestem na etapie zakładania kliniki medycyny estetycznej i muszę kupić sprzęt, ale nie bardzo wiem gdzie? Gdzie mają najlepszą jakoś? Znalazłam: i szukam opinii na temat tej firmy.

  • #2
    Musisz szukać informacji w sieci. Tak trudno wskazać.

    Komentarz


    • #3
      Współpracuj

      Współpracuj z różnymi specjalistami. Stomatologia estetyczna to bardzo ważny i coraz bardziej poszukiwany element medycyny estetycznej. Niby drobiazg a np. taka kwestia jak niewidoczny aparat ortodontyczny który możesz założyć w

      Komentarz


      • #4
        Jak szukasz urządzeń do zabiegów kosmetycznych, to mogę polecić hurtownię kosmetyczną . Ona jest dobrze zaopatrzona, ma konkurencyjne ceny, poza tym mają w ofercie również szkolenia z obsługi oferowanych urządzeń i różnego rodzaju sprzętów. Wiele gabinetów urody oraz medycyny estetycznej się u nich wyposaża.

        Komentarz


        • #5
          Ja to chyba nie rozumiem tego ciągłego pędu do upiększania się

          Komentarz


          • #6
            No teraz to bardzo modna i oczywiście dochodowa gałąź medycyny A, że to tylko podyplomówka, to lekarze często sobie ją robią :P

            Komentarz


            • #7
              Medycyna estetyczna jest bardzo ważna i czasem bardzo pomaga osobom, które przez niemożność zaakceptowania własnego wyglądu mają problem ze zdrowiem psychicznym. Jednakże, warto pamiętać też o częstych badaniach onkologicznych – Polacy straszliwie tę sferę zaniedbują. Polecam np. poczytać na o badaniach na występowanie raka wątroby – można się wiele dowiedzieć

              Komentarz


              • #8
                Cieszę się, że ktoś podlinkował tę stronę. Szukałam informacji na temat leczenia pierwotnego raka wątroby i znalazłam ten wątek. Mój tata choruje na pierwotnego raka wątroby i jedyną nadzieją dla niego jest radioembolizacja ( wszystkie inne metody zawiodły ). Dlatego jak już poruszono ten wątek, to chciałabym dodać link do strony:

                Komentarz


                • #9
                  Nie zapomnij zaopatrzyć się w . Firmy, którą wskazałeś niestety nie znam, więc na temat ich produktów się nie wypowiem, ale hurtownia Cosmed24, powinna Ciebie zainteresować.

                  Komentarz


                  • #10
                    moim zdaniem naturalne piękno jest dużo lepsze

                    Komentarz


                    • #11
                      A co jeśli to naturalne piękno jest przytłumione przez drobne łatwe do usunięcia defekty? Ja bym się wcale nie wahała i poszła na konsultację do a tam już Pani dr Ciemerych będzie wiedziała dokładnie co z tym można zrobić

                      Komentarz


                      • #12
                        Oj niestety w tym temacie ciężko coś doradzić.

                        Komentarz


                        • #13
                          owszem naturalne piękno jest ok, ale najgorzej, jak ktos ma wysypany trądzik na twarzy i nic z tym nie potrafi zrobić,w tedy w takich sytuacjach pomaga bardzo fajnie jest sobie zrobić peeling medyczny na przykład w klinice Moja siostra na tradzik sobie zrobiła taki peeling i z dnia na dzien, po nim ma teraz lepsza skórę

                          Komentarz


                          • #14
                            Medycyna estetyczna to naprawdę świetna sprawa! Dzięki niej można się pozbyć wielu kompleksów

                            _________________

                            Komentarz


                            • #15
                              No to może poszukać w sieci? Jak chce się założyć własną klinikę to jednak wypadałoby się rozeznać w temacie wcześniej...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X