Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miód na włosy??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Miód na włosy??

    Czy ktoś z może stosował zabieg odbudowy włosów stosując miód? osobiście preferuję naturalne sposoby pielęgnacji skóry i włosów, dlatego jak najbardziej mi wpasowuje, tylko czy da to jakieś efekty? podzielcie się spostrzeżeniami ze mną pleasee

  • #2
    Słyszałem o tym Jak kiedyś miałem jeszcze za młodego długie włosy to zrobiłem sobie cosik takiego może z dwa razy xd

    Komentarz


    • #3
      Myślę że takie co może zniszczyć tylko włosy.

      ________________________

      Komentarz


      • #4
        miód na włosy

        Ja nie jestem za tego typu rozwiązaniami. Kiedyś nakładałam na włosy miód albo oliwę i później było to ciężko zmyć.

        _____________________

        Komentarz


        • #5
          Miód ma właściwości odżywcze dla naszego organizmu, ale jako, że składa się w większości z cukru wymaga trawienia. Zatem dużo lepiej będzie uzupełniać dietę o odpowiednią ilość miodu (prawdziwego, który zawiera mikroskladniki) niż nakładać go na włosy. Pamiętaj, ze pożywienie ma także duży wpływ na włosy. Za dietę bogatą w witaminy włosy podziękują Ci pięknym wyglądem. Poczytaj sobie te artykuły - polecam :


          Komentarz


          • #6
            Ja robiłam sobie z miodu maseczki na twarz i peeling na usta ale na włosy to bym się nie odważyła nałożyć. Wydaje mi się że moze za mocno je posklejać

            Komentarz


            • #7
              Dokładnie. I jak to potem zmyć?

              Komentarz


              • #8
                Dosyć specyficzny sposób ale myślę że na pewno warto spróbować.


                ____________

                Komentarz


                • #9
                  Maseczka miód+oliwa z oliwek+nafta+ żółtka jaj działa super


                  Komentarz


                  • #10
                    Zazwyczaj najpierw najlepiej by było przejrzeć sobie na spokojnie jakieś internetowe rankingi czy coś takiego. Wtedy mamy jakąś tam wiedzę zanim spytamy tutaj :P. A czasem rozwiążemy w ten sposób dylemat/problem zanim w ogóle wejdziemy na forum.


                    ____________

                    Komentarz


                    • #11
                      Żal mi byłoby tak marnować miód To już lepiej stosować go wewnętrznie. Bedzie mial wiecej własciwosci leczniczych.
                      Na włosy to raczej spróbuj raczej uzywać olej np. lniany

                      Komentarz


                      • #12
                        Ogólnie nawet niezły pomysł chyba :P. Na pewno warto byłoby jeszcze przed ostateczną decyzją poszukać i znaleźć jak najwięcej informacji.


                        ____________

                        Komentarz


                        • #13
                          d

                          Warto też zorientować się w tym temacie wśród znajomych

                          Komentarz


                          • #14
                            Miód na włosy? Z taką koncepcją jeszcze się nie spotkałem.

                            Komentarz


                            • #15
                              Teraz wiele osób stosuje takie naturalne składniki. Jak widzą efekty - czemu nie?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X