Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Budowa domu - system alarmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    podczas budowy domu to nie tylko system alarmowy jest problemem ale tez np. przebudowa kanalizacji, to dopiero kosmos. U nas robiła to niezdarna firma ale teraz zamierzamy zaufać dobrej marce i wybierzemy chyba bo poleciła mi ją moja mama

    Komentarz


    • #32
      Ja wolałem jednak skorzystać z gotowego rozwiązania, więc po przeczytaniu fachowego artykułu na łamach portalu zdecydowałem się na skorzystanie z systemu alarmowego firmy Satel, która należy do jednych z bardziej sprawdzonych firm na tym polu.

      Komentarz


      • #34
        Sam zakładałem sobie alarmy przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe. Większość części jest dosyć łatwo zdobyć, ale niektóre zupełnie nie. Całe szczęście szukają części natrafiłem na gdzie maja wszystko to czego potrzebuję

        Komentarz


        • #35
          Jesteście za tym, żeby wynająć specjalną firmę, żeby pilnowała domu?

          Komentarz


          • #37
            W kwestii budowy domu moim zdaniem warto jest tez wpsomnieć o oknach dachowych. Jeśli ktos z was miałby problem z wyborem odpowiednich okien tego typu dla siebie, polecam wam zajrzeć tutaj . Na tej stronie jest na prawde sporo wartych uwagi i przydatnych informacji na ten temat, które na pewno będa dla was pomocne

            Komentarz


            • #38
              Przy pracy na wysokościach na pewno przyda się jakiś podnośnik, polecam
              http://glasslift.pl/

              Komentarz

              Pracuję...
              X