Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie uczyć się języków obcych?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie uczyć się języków obcych?

    Jak w temacie - znacie jakieś dobre szkoły języka francuskiego na terenie Łodzi? Ja się właśnie zastanawiam czy np. te są warte uwagi, ale chciałabym mieć więcej tego typu ofert do wyboru. Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym

  • #2
    chyba najlepiej w jakiejś szkole języków obcych, ale nie internetowej

    Komentarz


    • #3
      Z pewnością można iść do szkoły językowej albo na jakiś kurs, to zawsze jakieś rozwiązanie

      Komentarz


      • #4
        Sądzę, że najlepiej uczyć się języków obcych w innych krajach

        Komentarz


        • #5
          No dokładnie, dobrze jest tez postawić na korespondencje w tym języku (np. mailową), rozmowy na skypie z przyjaciółmi z zagranicy.

          Komentarz


          • #6
            Generalnie nauka języków obcych poza granicami naszego kraju byłaby na pewno idealną opcją. Niemniej jednak aby móc wyjechać, musimy mieć przynajmniej jakieś podstawy. Niestety nie każdy ma możliwość uczęszczania kilka razy w tygodniu do szkoły językowej, w związku z czym fajna opcją dla niego będzie platforma ELLA Language . Bazuje ona na profesjonalnym programie nauczania, znajdziemy tam wiele ciekawych ćwiczeń, jak i gier pomagających wzbogacić słownictwo, a jednocześnie strona ta jest bardzo ładna graficznie i łatwo się po niej poruszać.

            Komentarz


            • #7
              Najlepiej byłoby wyjechać gdzieś za granicę i tam się uczyć.

              Komentarz


              • #8
                Pewnie, ale nie każdy ma taką możliwość.

                Komentarz


                • #9
                  moim zdaniem najlepiej uczyć sie z native speakereami, bo wtedy trzeba chociaż próbować mówić w ich języku, przez co pokonuje się bariery związane z mówieniem w obcym języku

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja niestety nigdy nie miałam okazji w ten sposób się uczyć.

                    Komentarz


                    • #11
                      Najlepiej i najefektywniej udać się do szkoły językowej, nie ważne w jakim wieku jesteście. Odradzam książki i kursy online. Ja nie mam wgl motywacji na taką naukę, jeżeli wy macie to zazdroszcze Polecam za to naukę w szkolę mają tam bardzo atrakcyjne zajęcia i stawiają na naukę praktyczną języka

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X