Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Medycyna estetyczna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Medycyna estetyczna

    Szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej - macie jakiś godny polecenia? Zmieniam swoje życie, w końcu postanowiłam zadbać o sobie. Uważam, że to najwyższa pora aby wziąć się za siebie . Koleżanka poleca mi zajrzeć od gabinetu ponoć najlepszy , ona korzystała i jest zadowolona. Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii ?

  • #2
    Nie szkoda Ci zdrowia na takie rzeczy: Jeszcze sobie zniszczysz organizm.

    _______________________________

    Komentarz


    • #3
      A co chcesz zrobić konkretnie? Po nazwie widzę, że chodzi o uzębienie, co złym pomysłem nie jest.

      Komentarz


      • #4
        Popieram w 100% Nic dodać, nic ująć do tego

        Komentarz


        • #5
          Tu jest też całkiem niezła . Wydaje mi się, że warto się przyjrzeć tej ofercie

          Komentarz


          • #6
            Z znacie może jakieś strony i portale lub blogi które by w jakiś konkretny sposób robiły jakiś spis/opis wszystkiego z tej tematyki ? Najlepiej jeszcze żeby robił to ktoś kto zna temat. Bo czasem właśnie nie wiadomo co wybrać a wystarczyłoby mieć coś takiego pod ręką.


            ____________

            Komentarz


            • #7
              Medycyna estetyczna jest bardzo przydatna. Kto zagłębiał się w tematykę, ten wie. Jest wiele zabiegów, które potrafią poprawić pewne rzeczy, będące czy to efektem naturalnego zużycia organizmu czy też będące następstwem chorób. Jednym z elementów, które poprawiają nie tylko samopoczucie, jest , czyli popularny botox. Wiele kobiet korzysta z jego dobrodziejstwa w ClinicaNova w Gdańsku, jednej z najpopularniejszych placówek kosmetycznych.

              Komentarz


              • #8
                Widzę, że parę osób piszę o powiększaniu piersi, a moim zdaniem wcale nie jest to konieczne. Ostatnio znalazłam na stronie biustonosz samonośny, który pozwala w pełni kontrolować nasz biust. Dzięki temu można osiągnąć wizualne ich powiększenie. Myślicie, że takie rozwiązanie rzeczywiście jest warte inwestycji ? Czy sprawdzi się to w praktyce tak jak to opisują ? Bo powiem szczerze, że opis wygląda naprawdę atrakcyjnie

                Komentarz


                • #9
                  Według mnie to szkoda pieniędzy na taką medycynę.

                  ___________________________________

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie żałuję pieniędzy jeśli mogę sobie coś poprawić, tak samo było z uzębieniem, po to nosiłam aparat żeby mieć idealny uśmiech i dokładnie po to samo chodzi się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Byłam już na zabiegu mezoterapii w klinice dzięki której pozbyłam się paskudnych rozstępów, teraz bez wstydu mogę wyjść na plażę w tym sezonie po raz pierwszy po kilku latach

                    Komentarz


                    • #11
                      Wygląda to ciekawie, jednak ja jestem przeciwnikiem wszelkich interwencji w nasze ciało

                      Komentarz


                      • #12
                        W Lublinie jest całkiem ciekawa opcja. Mówię o Mają spore doświadczenie, więc sądzę, że jak najbardziej warto im zaufać
                        Ostatnio edytowany przez Blooregard; 18.05.2018, 13:51.

                        Komentarz


                        • #13
                          Naturalność przede wszystkim
                          ______________________

                          Komentarz


                          • #14
                            Ten gabinet jest najlepszy -
                            Przyjmują w nim lekarze

                            Komentarz


                            • #15
                              O wow - a kto ma przyjmować? Raczej mało kto zdecydowałby się na pojscie zwłaszcza jesli chodzi o medycyne estetyczną do podrzednego gabinetu z pseudo-specjalistami. Ale fakt - dobrze jest zbadać wczesniej rynek, bo można sie naprawde bardzo łatwo dać wrobic. Od jakiegos czasu regularnie chodzę do kosmetologa tutaj na terapie lampami dermalux z racji przebarwien potradzikowych. Poprawa jest i to mega, pomimo ze w tym momencie dodatkowo narażam cere na slonce. Lampy dzialaja i kojaco dla cery i odprezajaco dla mnie, bo sa absolutnie bezbolesne

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X