Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowocześni dziadkowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowocześni dziadkowie

    Mam 55 lat, jestem otwarta na nowe technologie, posiadam smartfona i tablet, dzięki którym komunikuje się z córką, synem i wnukami. Mam wiele koleżanek, które nie potrafią obsługiwać komputera i korzystać z Internetu. Bardzo szkoda z tego powodu, bo wtedy bym mogła zawsze z nimi się kontaktować. Może zachęci je konkurs

  • #2
    W tym wieku to jeszcze wszystko można ogarnąć

    Komentarz


    • #3
      Bardzo ciekawe są te informacje. Na pewno będą przydatne

      Komentarz


      • #4
        A moja 60 letnia babcia mnie zaskoczyła. Pyta się mnie czy wiem co to jest technologia ocr? Oczywiście nie wiedziałam, a okazało się, że wyczytała o tym i bardzo chce mieć taki program na swoim komputerze do odczytywania tekstu pisanego ręcznie.

        Komentarz


        • #5
          Ja mam mniej lat i nie wiem czym jest ta technologia...

          Komentarz


          • #6
            Sprzęt jest teraz tak intuicyjny, że takie kursy są zbyteczne.

            Ostatnio edytowany przez ZadartyW; 17.01.2018, 13:30.

            Komentarz


            • #7
              Niby tak a potem widzisz dziadka jak nie potrafi odróżnić plusa od minusa na pilocie i co Ci po tej intuicyjności... ? :P


              ____________

              Komentarz


              • #8
                A ja do niedawna myslałam, że tylko moi dziadkowi są tacy nowocześni i obsługują komputer. Moja babcia nie potrzebowała żadnych kursów, bo sama jej wszystko wyjasniałam i uczyłam ją. Na początku chciała umiec włączyć tylko skype, ale jak to opanowała to zapragnęła posiadania wiekszych umiejętności i w obecnej chwili robi na nim w zasadzie wszystko. Babcia ma taki jeden ulubiony portal a mianowicie ten , na który wchodzi w zasadzie codziennie.

                Komentarz


                • #9
                  Nie wiem co się dziwicie. Kto zabroni seniorowi nadążać za szybko zmieniającym się światem?

                  Komentarz


                  • #10
                    Jest takie powiedzenie, które idealnie pasuje do niniejszego wątku: "Starych drzew się nie przesadza". Innymi słowy, nie ma sensu uczyć seniorów podstaw obsługi komputera i internetu, gdy obecna technologia po prostu nie jest dla nich. Oczywiście, staruszek zawsze może sobie założyć , ale to nie sprawi, że w rzeczywistości będzie młodszy.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X