Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fototapeta, jaka?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fototapeta, jaka?

    Jaka Waszym zdaniem jest najładniejsza z tych fototapet: ? Bo ja właśnie planuję remont w swoim salonie i chciałabym coś przykleić na ścianę. POmyślałam, że sprawdzi się taka fototapeta, ale nie mogę się zdecydować na jedną konkretną. Najbardziej podoba mi się ta z zielonymi liśćmi oraz z tymi niebieskimi liśćmi, którą mam wziąć?

  • #2
    Weź zielone. Zielony kolor to harmonia, spokój i równowaga wewnętrzna, myślę, ze świetnie sprawdzi się w sypialni.

    Komentarz


    • #3
      moim zdaniem też zielona jest najlepsza

      Komentarz


      • #4
        Mi najbardziej podobają się fototapety z motywami zwierząt.

        ________________________________________

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za tę stronkę! Będę miał w czym wybierać bo również niedługo będę urządzał swoje nowe mieszkanie

          Komentarz


          • #6
            A czy są tu zwolennicy tradycyjnych tapet?

            Komentarz


            • #7
              Super, dzięki wielkie za fajne porady Z całą pewnością mi się przydadzą

              Komentarz


              • #8
                Zgadzam się w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi...

                Komentarz


                • #9
                  Według mnie super opcją są takie . Z doświadczenia wiem, że one robią naprawdę niesamowite wrażenie

                  Komentarz


                  • #10
                    Poprzeglądaj może opinie innych osób i na tej podstawie podejmij jakąś konkretną decyzję ? Bo wtedy możesz zrobić jakiś odsiew tych gorszych opcji i mieć pewność że wybierzesz dobrze .


                    ____________

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeżeli chodzi o fototapety mam taki "swój sklep". Tym sklepem jest Serdecznie polecam zapoznać się z ofertą. Zapewniam, że po zapoznaniu się z ofertą w żadnym wypadku nie będziecie żałować swojej decyzji.

                      Komentarz


                      • #12
                        Patrzcie namiary -
                        Fototapeta musi być odpowiednio dopasowana pod wasze oczekiwania, wszystko jest do ogarnięcia.
                        Ale ogólnie - fajne dopasowanie kolorów, fajne dopasowanie wzorów i ten efekt może wyglądać naprawdę cudownie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja polecam fototapety z naprawdę świetna jakość

                          Komentarz


                          • #14
                            No chyba najlepiej kierować się własnym gustem, no nie?

                            Komentarz


                            • #15
                              Najlepiej taka, która będzie ci odpowiadać i ci się podobać.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X