Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Profesjonalne sprzątanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Profesjonalne sprzątanie

    Jakiś czas temu dowiedziałem się, że moje malutkie dziecko posiada alergię na kurz. Wyrzuciłem wszystkie dywany, chodniki itp. Zastanawiam się także nad odkurzaczem centralnym i innymi rozwiązaniami.
    Myślałem również nad firmą, która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem mieszkań - czy stosują one jakieś specjalne środki, które pozwalają się pozbyć wszelkich zanieczyszczeń i bakterii w pomieszczeniach? Nie wiem czy warto, a wiadomo, wszystko wiąże się z kosztami, których wolałbym uniknąć. Znalazłem ofertę firmy która oferuje dość przystępne ceny jeśli sprzątanie będzie odbywało się systematycznie. Czy ktoś ma podobny problem i takie rozwiązanie sprawdziło się?

  • #2
    kiedyś korzystałem z usług tej firmy i muszę przyznać, że są naprawdę profesjonalistami w tym co robią.

    Komentarz


    • #3
      Przede wszystkim to odkurzanie, odkurzanie, odkurzanie. Pewnie sobie nie zdajesz sprawy ale bardzo dużo kurzu jest tez na kanapach czy narożnikach i materacach też trzeba to regularnie czyścić. Polecam czyszczenie karcherem bo to nie dość że odkurza to i pierze. mogę polecić firmę bo wiem że się tym zajmują.

      Komentarz


      • #4
        Bardzo przydatna do tego jest porządna myjka do okien. Warto w tym względzie zajrzeć np. tutaj

        Komentarz


        • #5
          Sprzątanie.

          Myślę, że najlepiej przyłożyć się do sprzątania. Generalne porządki pomogą nie tylko dziecku w lżejszym oddychaniu. Ważne, żeby nie używać do tego niepotrzebnej chemii, poczytać trochę o środkach naturalnych. Czytałam, że niektóre wkłady do odkurzaczy mają specjalny filtr z olejkami, które wspomagają nawilżanie powietrza. Fajna sprawa. Wynajęcie firmy może opłacić się tylko raz, a potem trzeba będzie już dbać o porządek samemu. Ja osobiście nie mam nawet w domu odkurzacza i jakoś sobie radzę, a mój chłopak jest alergikiem. Zastanawiam się jednak nad zakupem, bo z pewnością byłoby mi łatwiej. Ciekawy model znalazłam tutaj . Jest akurat na tyle mały, że nie zagraciłby mi do reszty kawalerki i moglibyśmy się z nim spokojnie przeprowadzać. Pozdrawiam.

          Komentarz


          • #6
            Nie lepiej zostawić ten temat specjalistom z tej dziedziny? Konsultacja z nimi zdecydowanie rozwiąże wielu problemów i nieścisłości...

            Komentarz


            • #7
              Sprzątanie

              Ja czasami generalne sprzątanie zlecam sprawdzonej od lat firmie . Panie myją mi okna, kafle w łazience, tolaetę, umywalki, podłogi. Generalnie nic nie stanowi dla nich problemu. Po takim sprzątaniu jest naprawdę wszędzie czysto i pachnąco.

              Komentarz


              • #8
                Ja wolę samemu sobie sprzątać, a nie płacić jakimś zewnętrznym firmom...

                Komentarz

                Pracuję...
                X