Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy polecacie odkurzacz centralny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy polecacie odkurzacz centralny

    Witam wszystkich forumowiczów.
    Okazało się, że moje nowo narodzone dziecko posiada alergię na kurz i niestety musiałem usunąć z domu wszystkie dywany. Zastanawiam się jeszcze nad instalacją centralnego odkurzacza, ponieważ jak wiadomo, tradycyjny pomimo że odkurza, to z drugiej strony wylatuje delikatny kurz. Podobno w przypadku odkurzacza centralnego nie ma takiego problemu - rozmawiałem z firmą która tak mnie zapewniała. Zastanawiam się jednak, czy wydatek rzędu 3 tysięcy złotych sprawdzi się. Czy ktoś z Państwa posiada centralny odkurzacz i może wypowiedzieć się na ten temat?

  • #2
    Według mnie to złe rozwiązanie ponieważ w rurach będzie osadzał się brud.

    Komentarz


    • #3
      A na czym polega, jak działa taki odkurzacz centralny ? Czy to jakieś nowe rozwiązanie ?

      Komentarz


      • #4
        Jeśli szukacie odkurzacza do waszego domu to ja polecam odkurzacz ja z takiego sprzętu korzystam już jakiś czas i działa mi niezawodnie. Jestem z niego bardzo zadowolona. Firma ma naprawdę dobry sprzęt w razie jakiegoś problemu to mają serwis i naprawią szybko. Dobry zakup. Polecam.
        Ostatnio edytowany przez hombras11; 01.03.2019, 14:06.

        Komentarz


        • #5
          Jestem ciekawa jak jego obsługa wygląda w rzeczywistości.

          __

          Komentarz


          • #6
            Nie słyszałam nigdy wcześniej o odkurzaczu centralnym. Niedawno znajoma pokazała mi w Internecie bezprzewodowy mop 4w1. Co myślicie o takim urządzeniu? Czy to będzie dobra inwestycja? To urządzenie można zobaczyć na stronie

            Komentarz


            • #7
              Ja nie zdecydowałbym się na takie rozwiązanie

              Komentarz


              • #8
                Dobre rozwiazanie, wygoda jak sie patrzy.

                Komentarz


                • #9
                  najlepiej miec odkurzacza w domu :P

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X