Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co na prezent dla niemowlaka?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co na prezent dla niemowlaka?

    Hejka Jak w temacie - znacie jakiś sprawdzony pomysły na prezent dla niemowlaka? Mojej siostrze się właśnie maluszek urodził i zastanawiam się nad jakimś porządnym rozwiązaniem Wpadł mi ostatnio w ręce taki artykuł Sporo tam różnych ciekawych i świetnie wyglądających inspiracji. Co o tym myślicie?
    Ostatnio edytowany przez klucznikk; 29.06.2017, 19:55.

  • #2
    Niezależnie od tego, co wybierzesz, ważne jest by kupić wartościową rzecz w rozsądnej cenie. Polecam blog, na którym znajdziesz rzetelne , dzięki którym dokonasz właściwego wyboru.

    Komentarz


    • #3
      A może warto byłoby kupić jakiś drobiazg w postaci skarpetek albo czapeczki ?

      Komentarz


      • #4
        Ja jestem za praktycznymi prezentami. Zawsze kupuję zapas pampersów, butelkę oraz smoczek wysokiej jakości.

        Komentarz


        • #5
          hmm najlepiej zajrzeć do sklepu z rzeczami dla maluszków, może jakaś skrzynka na skarby?

          Komentarz


          • #6
            Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady Z całą pewnością mi się przydadzą

            Komentarz


            • #7
              coś ze sklepu dla dzieci albo kocyk z maskotką- przepiekany

              Komentarz


              • #8
                Ja bym kupił coś praktycznego jak butelka czy np. ubranka!

                Komentarz


                • #9
                  Ja bym kupiła zabawkę. To najbardziej ucieszy dziecko.

                  Komentarz


                  • #10
                    jasne, że zabawkę, tylko nie przypadkową. Postaraj się znaleźć oryginalną, choćby z , które są nietuzinkowe i doskonale nadają się na prezent dla najmłodszych.
                    Ostatnio edytowany przez mareczek; 26.07.2017, 18:33.

                    Komentarz


                    • #11
                      Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie zakup ubranek, na przykład będą strzałem w dziesiątkę! Bardzo szeroki wybór, z pewnością wybierzesz coś ładnego dla dziecka. Ja od tylko w tym sklepie robię zakupy dla dzieci, Szafa Bobasa jak dla mnie najlepszy sklep!

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja bym poszukała odpowiedzi na to na różnych blogach o dzieciach. Zobaczcie sobie choćby na tę listę blogów

                        Komentarz


                        • #13
                          Może coś jak najbardziej podpasowane pod daną osobę ? Bo najgorsze co można zrobić to kupić jakąś masówkę tylko po to żeby coś było. A dużo lepiej zazwyczaj jest się zastanowić co mogłoby się przydać itd.


                          ____________

                          Komentarz


                          • #14
                            Jest mnóstwo uroczych ubrań One zawsze się przydadzą

                            Komentarz


                            • #15
                              Dla takiego małego dziecka nie ma co kupować zabawek. Choc w sumie mozna juz zaczac, one sie nie zmarnuja, tak samo jak pieluchy moze jakas taka mala wyprawkę zrobić dla dzieciaka? Co wy na to?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X