Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie wynająć salę konferencyjną?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie wynająć salę konferencyjną?

    Chcesz wynająć salę konferencyjną? Ale nie masz pomysłu, gdzie mogłaby się odbyć taka konferencja? To polecam Wam salę w Gdyni: . Są tam sale do wynajęcia w centrum konferencyjnym PPNT Gdynia. Do wyboru jest kilka sal, które mogą pomieścić od kilku do kilkunastu osób. Jest sala nawet na 300 osób.

  • #2
    sale konferencyjne w Gdańsku

    Kilka fajnych miejsc na konferencje firmowe w Gdańsku znajdziesz w tym artykule generalnie bardzo fajne miasto na organizację takich eventów.

    Komentarz


    • #3
      Jakbyście chcieli zorganizować konferencje na śląsku to mogę polecić wam agencje i modelki od które świetnie poprowadzą każde wydarzenie biznesowe i konferencje firmowe. Również agencja Papilio posiada modelki z innych miast Polski. Polecam serdecznie

      Komentarz


      • #4
        Wielkie dzięki za informację, właśnie szukam czegoś w Katowicach Zaraz tam zadzwonię

        Komentarz


        • #5
          A mnie znowu przyda się namiar w Trójmieście. Właśnie szef mnie pytał, czy nie znam tam jakiejś godnej polecenia sali konferencyjnej.

          Komentarz


          • #6
            Ja myślałem o czymś w mniejszym mieście, najlepiej na Śląsku, ale nie w Katowicach. Macie może jakiś namiar na niedrogą salę, gdzie można by przeprowadzić szkolenie dla kilkudziesięciu osób?

            Komentarz


            • #7
              Ja z wynajmem sali konferencyjnej nie mam żadnego problemu Korzystam z wirtualnego biura , dzięki któremu zyskałam prestiżowy adres w centrum Wrocławia i mogę w każdej chwili wynająć właśnie taką salę! Oprócz tego zyskałam także przestrzeń coworkingową, która znacznie ułatwia mi prowadzenie biznesu Wirtualne biuro to naprawdę ekstra sprawa, duże profity a małe koszty

              Komentarz


              • #8
                Moim zdaniem w stolicy jest wiele możliwości, a wydarzenia jak , który spodoba się także pracownikom.

                Komentarz


                • #9
                  Gdyby ktoś z Was organizował konferencje i potrzebował wydrukować większą ilość plakatów, to polecam z całego serca . Najwyzsza jakość przy niewielkim nakładzie finansowym, a także bardzo szybki czas realizacji!

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X