Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mieszkanie od dewelopera?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mieszkanie od dewelopera?

    Chciałabym się Was zapytać, czy wolelibyście kupić sobie mieszkanie od dewelopera, a czy może z rynku wtórnego? Przyznam, że już zaczęłam poszukiwania mieszkań w Lublinie i bardzo spodobały mi się te od dewelopera, gdzie prowadzona jest . A Wy, co kupilibyście? A może wolicie domek jednorodzinny?

  • #2
    A jaka dzielnica Lublina Cię interesuje?

    Komentarz


    • #3
      mieszkanie od developera

      JA bym wolała mieszkanie od developera bo tam łatwiej wprowadzić jakieś zmiany. Albo nie tyle co mieszkanie, co dom. Mam swój wymarzony dom który byłby jak najbardziej ekologiczny i przyjazny środowisku. Wiem, że oferują pompy ciepła, które mogą zapewnić kompletne ogrzewanie do domu. Do tego zamontowałabym panele słoneczne i zrobiła przydomową oczyszczalnie ścieków. W domu z rynku wtórnego nie byłabym pewna czy można zrobić takie przebudowy.

      Komentarz


      • #4
        Wydaje mi się, że to całkiem dobry pomysł jeśli masz koncepcję na to, jak urządzić takie mieszkanie. Słyszałaś o fototapetach? Ostatnio stały się bardzo modne. Może warto pomyśleć o takim rozwiązaniu? Rzuć okiem i zastanów się, póki jeszcze masz czas:

        Komentarz


        • #5
          Jak znajdziecie sprawdzonego dewelopera to jak najbardziej warto Takie mieszkanka to przede wszystkim jest wygoda, bardzo fajnie w takich mieszkać. W warszawie polecam szukać wśród ofert zarządcy nieruchomości . Na pewno te mieszkanie będą na najwyższym poziomie i nie chodzi mi tu o piętro

          Komentarz


          • #6
            Super, dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady

            Komentarz


            • #7
              Ja to raczej o Warszawie myślę, podoba mi się Oaza Wilanów bo mieszkania są tam bardzo ładne i lokalizacja też świetna, no i co najważniejsze dzielnica prestiżowa, osiedle położone jest blisko Pałacu w Wilanowie a do przystanków, sklepów, przychodni i McDonalds jest dosłownie rzut beretem

              Komentarz


              • #8
                Jeśli masz pewność że to nie będzie niewykończona dziura w ziemi to oczywiście warto .


                ____________

                Komentarz


                • #9
                  No co Ty! To osiedle już całe prawie gotowe, jaka tam dziura w ziemi! Kota w worku to ja chyba też bym nie kupiła , a warto je obejrzeć nie tylko na wizualizacjach, można się przejść spacerkiem w kierunku Pałacu i tam już wszystko nawet zza płotu widać

                  Komentarz


                  • #10
                    mieszkanie pod Poznaniem

                    Z w miarę nowych inwestycji deweloperskich pod Poznaniem możecie sprawdzić w Baranowie, są tam nowe mieszkania i domu od dewelopera, a okolica jest całkiem fajna.

                    Komentarz


                    • #11
                      Mieszkanie od dewelopera to według mnie dobra rzecz. Nie ma niemiłych niespodzianek, których pełno na rynku wtórnym. Ostatnio kuzynka planuje przeprowadzkę do Poznania i planuje kupić mieszkanie z tego osiedla: . Wygląda całkiem nieźle

                      Komentarz


                      • #12
                        Według mnie jak najbardziej warto, mamy nowe, świeże - bez jakiś potencjalnych usterek czy czegoś takiego . Ogólnie ceny również wcale nie są jakieś kosmiczne i istnieje zazwyczaj możliwość kupna nóweczki w przyzwoitej cenie ^^.


                        ____________

                        Komentarz


                        • #13
                          Ale o jakich niemiłych niespodziankach mówicie jeśli chodzi o rynek wtórny? Wiecie, są pewne zasady którymi trzeba się kierować podczas kupowania mieszkania i czy to jest od dewelopera czy z drugiej ręki. Jeśli jednak macie jakieś obawy, nie znacie się na tym to najlepiej zrobić tak jak ja- po prostu skorzystać z pomocy agencji nieruchomości. Ja kupowałam mieszkanie w Warszawie to współpracowałam z Eugeniuszem Jaworskim i wszystko poszło jak z płatka Jakbyście chciały się rozeznać w sytuacji na rynku wtórnym to można przedzwonić do agenta tel. 603 195 624

                          Komentarz


                          • #14
                            Według mnie mieszkanie od developera powinien odbierać ktoś kto zna się na wszystkich niuansach technicznych i potrafi sprawdzić czy wszystko jest zgodne z umową. Nas reprezentował przestawicie firmy Per modum która zresztą przejeła naszą wsplnotę mieszkaniową w zarządzanie i jest OK

                            Komentarz


                            • #15
                              Jak najbardziej mieszkania deweloperskie! Jakoś nie mógłby się chyba odnaleźć w mieszkaniu, w którym ktoś kiedyś mieszkał, urządzał po swojemu i żył. Dlatego teraz przeglądam i zastanawiam się, które będzie najlepsze - 2 czy 3 pokojowe dla rodziny 3-osobowej rodziny.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X