Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie balustrady schodowe?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie balustrady schodowe?

    Jakie wybrać ? Bo już sam nie wiem, na co mam się zdecydować? I chciałem się Was zapytać, czy podobają się Wam balustrady wykonane ze stali nierdzewnej? Bo można również kupić ze stali nierdzewnej w połączeniu z drewnem. To co mam wybrać?

  • #2
    ...

    Jestem całkowicie na tak jeśli chodzi o połączenie drewnianych schodów z balustradą ze stali nierdzewnej. Też własnie takie mi się marzą ale jeszcze trochę to potrwa zanim skończę budowę domu Balustrady już mam wybrane na - moi rodzice u nich zamawiali w zeszłym roku i są rewelacyjne.

    Komentarz


    • #3
      Po przeczytaniu tego artykułu zastanawiam się poważnie nad tymi ze stali nierdzewnej wiadomo są trochę droższe niż normalne metalowe ale chyba mniej z czasem będzie rdzy.

      Komentarz


      • #4
        To już chyba tylko kwestia designu jaki chciałbyś mieć w pomieszczeniu, w innym wypadku po prostu szkoda kasy, ani to tania sprawa nie jest ani zbyt łatwa w montazu :/.


        ____________

        Komentarz


        • #5
          Może wybierzesz balustrady nierdzewne takie jak te teraz jest to modne a poz za tym jest to naprawdę opłacalne. Polecam zajrzeć na stronę i zapoznać się z ofertami tej firmy.

          Komentarz


          • #7
            Nad tym tematem to ja ostatnio bardzo się zastanawiałem.Bardzo dobrze wiem że ten temat jest bardzo trudny.

            __________________________________________________ ___

            Komentarz

            Pracuję...
            X