Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

atrakcje dla dzieci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • atrakcje dla dzieci

    Witam, szukam w miejscowości . Może ktoś mi coś polecić? Gdzie sie tam wybrać z dzieckiem?

  • #2
    Nie moja okolica, ale pewnie w sieci można znaleźć bardzo wiele na ten temat.

    Komentarz


    • #3
      A może jakaś fajna wycieczka np. do Korfu. Tu są nieźle opisane Tutaj też można znaleźć oraz

      Komentarz


      • #4
        Zawsze mówię że nie ma nic lepszego jak wycieczka w jakieś fajne miejsce . Najlepiej coś oryginalnego i o czym nikt by nawet normalnie nie pomyślał.


        _____________

        Komentarz


        • #5
          Według mnie cała warszawa jest jak jedna wielka atrakcja


          ___________________________

          Komentarz


          • #6
            W Warszawie jest wiele ciekawych atrakcji, jednak ja osobiście uwielbiam z moimi dzieciaczkami wypady za miasto

            Komentarz


            • #7
              No i dobrze, niech poznają szeroki świat.

              Komentarz


              • #8
                Moje dzieci uwielbiają takie place zabaw jak wykonują tutaj Sądzę, że jak najbardziej jest to warte uwagi

                Komentarz


                • #9
                  A o opcji w Pałacu Kultury słyszeliście? Podobno świetne atrakcje dla dzieciaków tam mają, a szczerze mówiąc to wiele osób nawet nigdy w PKiN nie było.

                  Komentarz


                  • #10
                    A może takiego typu zabawy jak tutaj na blogu nie koniecznie musi być ta propozycja, mają wiele innych które można dobrać do sytuacji !

                    Komentarz


                    • #11
                      Jest mnóstwo animatorów do wynajęcia. Nie mówiąc o salach zabaw.

                      Komentarz


                      • #12
                        Same sale zabaw stwarzają mnóstwo atrakcji dla dzieci.

                        __

                        Komentarz


                        • #13
                          Na pewno zabrałabym je na pyszne lody w złotych tarasach.

                          Komentarz


                          • #14
                            U nas wystarczyło, że syn miał ten zegarek -
                            Poważnie - nic więcej nie jest potrzebne, ale wiadomo - wszystko zależy od charakteru dziecka. Jednemu nic nie pomoże, a innemu pomoże cokolwiek.
                            Trzeba po prostu rozsądnie podejść do tematu.
                            Ostatnio edytowany przez midel; 02.12.2020, 14:27.

                            Komentarz


                            • #15
                              Moim zdaniem czasami warto zająć dzieci jakąś prostą, kreatywną zabawą. Moją uwagę zwróciły np. stemple dla dzieci, o których informacje możecie znaleźć na stronie: są bardzo proste do wykonania, samodzielnie w domu. Także każdy może sobie na nie pozwolić Korzystacie czasami z tego typu porad diy na stronach internetowych?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X