Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odzież robocza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odzież robocza

    Witam, potrzebuje pilnie kupić fartuch ale nie bardzo wiem gdzie można taki dostać, chodzi o fartuch do laboratorium. Chyba powinnam szukać sklepu, który ma w swojej ofercie prawda? Będę wdzięczna jeśli ktoś mi podpowie, bo tak jak napisałam sprawa jest pilna.

  • #2
    Ja się w ogóle na tym nie znam.

    Komentarz


    • #3
      Jeśli szukasz odzieży firmowej wysokiej jakości to zajrzyj koniecznie na mają bogaty wybór kolorów i modeli. My u nich zamawiamy od lat.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli chodzi o solidną, jakościową odzież roboczą, polecam sklep internetowy .

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli chodzi o odzież roboczą, możemy ją dzisiaj znaleźć tak naprawdę w bardzo wielu sklepach. Oczywiście w każdym zakładzie pracy podstawą są odpowiednie buty. Bardzo duży ich wybór znajdziemy w . Mamy tutaj możliwość zakupu obuwia zarówno typowo letniego, jak i zimowego, a przy tym rozmiarówka jest bardzo szeroka.

          Komentarz


          • #6
            W sklepach online na pewno można znaleźć mnóstwo takiej odzieży, trzeba tylko dobrze trafić.

            Komentarz


            • #7
              Dokładnie, tylko w sklepach online nie przymierzysz jej.

              _________________________________

              Komentarz


              • #8
                odzież odblaskowa

                W niektórych firmach pracownicy muszą mieć też kamizelki odblaskowe, głównie w niektórych firmach budowlanych czy transportowych. Tego rodzaju kamizelki z własnymi nadrukami możecie zamówić na przykład .

                Komentarz


                • #9
                  Ja z kolei ostatnio rozglądałem się za butami zimowymi, które miałyby podnosek i ocieplenie i znalazłem takie obuwie W pełni spełnia moje oczekiwania. Wiele osób chwaliło, że się w nich dobrze chodzi. Dodatkowo teraz są w promocji.

                  Komentarz


                  • #10
                    Odzież roboczą można kupować nawet używaną, a na serwisach ogłoszeniowych też można poszukać.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X