Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hit kosmetyczny w 2017 roku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Hit kosmetyczny w 2017 roku

    Szukacie hitu kosmetycznego XXI wieku? Macie kompleksy na temat zmarszczek i swojego wyglądu? Ja od dłuższego czasu nie mogłam dobrze zasnąć i musiałam coś zrobić ze swoim wyglądem, osobiście poszukałam specjalisty i zdecydowałam się na - to dopiero rewelacyjny zabieg na odmłodzenie skóry !

  • #2
    Tylko nie pod skalpel

    Poszukaj sobie jakiś naturalnych sposobów na łądniejszą cerę. Polecam poszukać cos tutaj . To nie tylko blog o modzie, ale również porady urodowe. Polecam

    Komentarz


    • #3
      Warto też zorientować się w tym temacie wśród znajomych. Przynajmniej według mnie...

      Komentarz


      • #4
        Dla mnie zdecydowanym hitem kosmetycznym tego roku jest podkład rozświetlający Max Factor - . Cera wyglada po nim idealnie, jest rozświetlona i ma wyrównany koloryt. Do tego skóra pod nim oddycha i nie zatykają się pory. Świetny jest!

        Komentarz


        • #5
          Ja myślę, że warto o to zapytać jakiegoś specjalistę. To się według mnie zdecydowanie najlepiej sprawdza

          Komentarz


          • #6
            Każdy ma inne priorytety - nie wszyscy potrzebują usuwać zmarszczki. Coraz częściej jednak widzę, że kobiety przykładają szczególną uwagę do swoich paznokci. Pewnie dlatego ma tyle zamówień. W sumie nie ma się co dziwić, jak lakiery są takie dobre to i mają wzięcie.

            Komentarz


            • #7
              Moim odkryciem w 2017 r. jest maskara firmy WIBO, taka w zółtym opakowaniu. Jest tania, a lepsza niż niejedn droższy tusz.

              Komentarz


              • #8
                Moim prywatnym hitem kosmetycznym są lakiery hybrydowe. Przestawiłam się już całkiem na taki manicure, a jak jeszcze nie słyszałyście o takich lakierach to zobaczcie:

                Komentarz


                • #9
                  Myślicie, że warto zafundować żonie taki zabieg? Nie obrazi się?

                  Komentarz


                  • #10
                    To Ty najlepiej znasz swoją żonę. Ja bym się nie obraziła.

                    Komentarz


                    • #11
                      A ja myślę że jednak lepiej iść w bardziej naturalne klimaty :P.


                      ____________

                      Komentarz


                      • #12
                        Warto zafundować zabieg, ale lepiej zrobić wcześniej research, co lubi i jakie ma aktualnie potrzeby - żeby nie było wtopy :P
                        Popytaj specjalistek w chętnie doradzą

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X