Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Walka z przeziębieniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Walka z przeziębieniem

    Witam serdecznie,
    jakie macie sposoby na to, by zwalczyć przeziębienie?
    Ja staram sie jeść wtedy dużo owoców bogatych w witaminę C, ale wspomagam się też czasami naturalnymi środkami, np. w celu udrożnienia nosa używam . Jest to łagodny środek na bazie wody morskiej, nie podrażnia mi śluzówki A Wy jak sobie radzicie z katarem i innymi objawami przeziębienia?

  • #2
    Ja się na tym niestety kompletnie nie znam...

    Komentarz


    • #3
      Dodał bym do tego miód i czosnek.

      Komentarz


      • #4


        według mnie warto wykonać syrop z cebuli do tego dać miodu cukru. A dla lepszego efektu nawet czosnek

        Komentarz


        • #5
          Może zapytać o to lekarza?

          Komentarz


          • #6
            Z tymi chorobami wiecznie jakieś problemy.

            Komentarz


            • #7
              Szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia... Lepiej popytać w tej sprawie znajomych...

              Komentarz


              • #8
                Przykro mi, ale ja się w ogóle na tym nie znam i nie jestem w stanie pomóc...

                Komentarz


                • #9
                  W trakcie przeziębienia ważna jest dieta. Warto zwrócić uwagę na, to co spożywamy, bo wiele lekarstw można znaleźć w naturze. Przyprawy, miód, warzywa czy zioła, to najlepsza, bo w 100% naturalna apteczka. Polecam przeczytać artykuł . Na pewno dowiecie się wiele ciekawych rzeczy na ten temat. Na blogu jest sporo podobnych wpisów na temat zdrowia.

                  Komentarz


                  • #10
                    Sama siebie to też zazwyczaj leczę domowymi sposobami, ale jak zauważę to jestem bardziej uważna w dobieraniu metod leczenia. Nie wszystko można podać dziecku, nie wszystko też się uda. Tu niestety częściej sięgam po apteczne medykamenty.

                    Komentarz


                    • #11
                      Na przeziębienie najlepiej jakieś sprawdzone własne metody, herbatka z cytryną i miodem, napar z lipy. Jak po jednym dniu nie pomaga to tzreba siegnać po tabletki

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja jestem wielką fanką naturalnej medycyny. Możecie się śmiać, ale uważam, że bardzo dobrym sposobem na przeziębienie jest mleko z miodem, ząbek czosnku i trochę cebulki

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja najczęściej walczę z przeziębieniem, używając domowych sposobów np. picie bulionu itp.
                          _____________________________

                          Komentarz


                          • #14
                            No dobrze, a można zastosować z takich naturalnych metod? Ja tam zawsze lecę do apteki i kupuję jakiś syrop. Są jakies inne sposoby, żeby pozbyć się męczącego kaszlu przy przeziębieniu?

                            Komentarz


                            • #15
                              Zgadzam się z moim przedmówcą.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X