Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy dom a woda

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowy dom a woda

    Czy ta firma wodkan wykona poza terenem Warszawy ? Czy ktoś z Was miał okazję z nimi współpracować? Czy wykonują w ogóle prywatne zlecenia czy tylko z dużymi firmami?

  • #2
    Warto porównać sobie oferty kilku firm, które wykonują , bo różnice w cenach potrafią być naprawdę kolosalne Nie należy pochopnie podejmować decyzjo, w końcu jest to coś, co ma nam posłużyć na wiele, wiele lat

    Komentarz


    • #3
      Nie, ja już miałam wodę gotową, podłączoną jak kupiłam mieszkanie w Warszawie, nie mogę na nią narzekać, na przestrzeni ostatnich lat widać ogromną różnicę w jakości, teraz już nawet nie kupuję w butelkach, wolę warszawską kranówkę

      Komentarz


      • #4
        Ja bym też poszukał jakiegoś info w tym w Sieci...

        Komentarz


        • #5
          A jaki system zastosowaliście u siebie w domu? Wiadomo wymiary, wymiarami ale z tego co patrzę po sklepach to są różne typy tych włazów. Jakie sprawdzają się najlepiej? Ktoś bardziej obeznany w temacie mógłby się wypowiedziec?

          Komentarz


          • #6
            A może lepiej popytać o to znajomych? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobra opcja

            Komentarz


            • #7
              Przyłącze wody to jedno, a drugie to jakość wody.
              Ostatnio edytowany przez heniutek; 01.02.2018, 12:03.

              Komentarz


              • #8
                Moim zdaniem jak są pieniądze na nowy dom to są pieniądze na podłączenie wody. Takie jest moje zdanie w tym całym temacie.

                __________________________________________________ __________________________________________________

                Komentarz


                • #9
                  Woda w domu będzie zależała od dwóch czynników - tego czy ma się przyłącze do kanalizacji miejskiej czy może własne źródło wody

                  Komentarz


                  • #10
                    E tam, po co komu woda?

                    Komentarz


                    • #11
                      Myślę, że najlepiej zapytać się u źródeł.

                      __

                      Komentarz


                      • #12
                        Niedawno się wybudowaliśmy, więc jesteśmy świeżo po wszelakich podłączeniach. Generalnie postaraliśmy się, żeby jak najmniej zajmować się tymi sprawami. Szukając firmy budowlanej od razu pytaliśmy czy w swojej ofercie mają podłączenia w tym wody. Nie miałabym tyle cierpliwości, żeby od różnych rzeczy mieć innych specjalistów. Tak zajęła się tym jedna firma i mieliśmy wszystko z głowy. Polecam takie rozwiązanie. Mamy w domu małe dziecko, więc dodatkowo zamówiliśmy sobie dystrybutor wody od Mamy czystą i zdrową wodę na zawołanie. Mój synek również ją piję. Robię na niej również mleko i kaszki dla małego.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X