Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc specjalisty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomoc specjalisty

    Jeśli masz poważne problemy ze swoim zdrowiem psychicznym, nie radzisz sobie ze stresem, nerwami, koniecznie zapisz się do - z pewnością znajdziesz zrozumienie i pomoc.

  • #2
    W takich wypadkach należałoby niewątpliwie skonsultować się najpierw z lekarzem pierwszego kontaktu, który skieruje na ewentualne dalsze badania. Ja ze swojej strony polecam skorzystanie z oferty prywatnych placówek medycznych EMC-SA. Działają na terenie całego kraju, dokładny spis ich adresów na tej stronie . Ze swojego doświadczenia polecam, jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

    Komentarz


    • #3
      Ja myślę że najpierw trzeba iść do lekarza pierwszego kontaktu

      _________________________________

      Komentarz


      • #4
        jutqu i dobrze myslisz jak sama nazwa mowi pierwszego kontaktu i tam sie powinno isc.

        Komentarz


        • #5
          Może warto iść własnie do takiego lekarza, tzn pierwszego kontaktu i niech on powie co najlepiej robić w takiej sytuacji. Ale pomoc psychologiczna to nic inwazyjnego, każdy z nas ma jakieś tam mniejsze lub większe problemy i dzięki poradą od specjalisty może się z tym łatwiej i szybciej uporać. Możecie również spróbować opcji od Bezproblemowo, czyli psychoterapii przez internet .

          Komentarz


          • #6
            Z pomocy specjalistów zawsze warto skorzystać.

            Komentarz


            • #7
              j też uważam, że gdy człowiek spotyka się z problemami, których samodzielnie nie potrafi rozwiązać i nie radzi sobie z wynikającymi z tego stresami to warto skorzystać z pomocy specjalisty. Też słyszałam o tej opcji oferowanej przez firmę bezproblemowo - moim zdaniem to świetna alternatywa dla tradycyjnych terapii w gabinecie.

              Komentarz

              Pracuję...
              X