Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kredyt

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Oczywiście żeby dostać kredyt, trzeba mieć dobrą zdolność kredytową, a na nią wpływa bardzo wiele różnych czynników. Na możecie się na przykład dowiedzieć, jak na zdolności kredytowej odbija się rozdzielność majątkowa.

    Komentarz


    • #17
      Zdecydowanie masz rację ! Zdolność kredytowa to podstawa, jednak dobrze jest mieć równiez podstawową wiedzę w tym temacie, żeby nie wplątać się w jakieś kłopoty. Dlatego chciałem Wam polecić zajrzeć na przykład na blog . Znajdziecie tam naprawdę ciekawe informacje, które moim zdaniem na pewno będą przydatne podczas kontaktu z wątkiem jakim jest kredyt gotówkowy jak i ogólnie temat finansów

      Komentarz


      • #18
        są w porządku. Nie brałabym jedynie chwilówek. Chyba bardziej ze strachu, że może przydarzyć mi sie jakiś wypadek losowy i nie mogłabym jej spłacić. A wiem jakie duże koszty generują chwilówki. Dlatego uważam, że kredyty są bardziej przejrzyste i łatwiej je spłacić. Poza tym nie są takie kosztowne Nawet jeśli mamy kłopoty z ratą, to można spróbować opcji wakacje kredytowe.

        Komentarz


        • #19
          Ostatnio wziąłem nie wielki kredyt na kupno części do auta ze sklepu . Te części są oryginalne.

          Komentarz


          • #20
            Dobrą alternatywą dla mniejszych kredytów może być też karta kredytowa Ja zdecydowałam się na tą kartę- i myślę, że był to strzał w dziesiątkę Często zdarza się tak, że w danym miesiącu pojawiają się jakieś nieprzewidziane wydatki. I karta kredytowa wtedy się świetnie sprawdza. My z mężem musieliśmy ostatnio wymienić akumulator i niestety nie mieliśmy na to wolnych środków. Dzięki karcie kredytowej mogliśmy spokojnie za niego zapłacić i nie martwić się o cenę. Dodatkowo przedłużyliśmy sobie okres spłaty do 54 dni, dzięki temu, że rozłożyliśmy spłatę na raty

            Komentarz


            • #21
              Jeśli ktoś chce dostać kredyt na najlepszych warunkach to polecam biuro . Lepszej oferty nigdzie nie ma.

              Komentarz


              • #22
                Sądzę, że przydadzą mi się te informacje! Dzięki wielkie

                Komentarz


                • #23
                  Z kredytami to trzeba uważać. Frankowicze swego czasu się przekonali, że nie każdy kredyt jest dobrym pomysłem. Tutaj można więcej się dowiedzieć o tej sprawie. Musze przyznać, że to ciekawe zagadnienie.

                  Komentarz


                  • #24
                    Co do kredytów gotówkowych to na pewno ważne jest to, żeby na początku porównać sobie oferty banków. Ja właśnie tak zrobiłam i dzięki temu wzięłam najlepszy kredyt W wyborze bardzo mi pomógł ranking kredytów gotówkowych z . Takie zestawienia zawsze pomagają w wyborze kredytu!
                    Ostatnio edytowany przez ptyś; 11.02.2019, 23:37.

                    Komentarz


                    • #25
                      Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł działać i dowiedzieć się o wszystkich nowinkach ze świata kredytów i oszczędzania? Wejdź na i zobacz, co ma do zaoferowania dla Ciebie. To miejsce, w którym na pewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytanie odnośnie pieniędzy, kredytów oraz pożyczek.

                      Komentarz


                      • #26
                        A jakiś czas temu zdecydowałam się wreszcie na kredyt hipoteczny. Długo się nad tym zastanawiałam, bo nie wiedziałam gdzie szukać sprawdzonych informacji na ten temat. I w końcu trafiłam na , skąd dowiedziałam się wszystkiego- zarówno o wadach jak i zaletach kredytów hipotecznych Dzięki temu miałam dużo większą świadomość przy braniu kredytu.

                        Komentarz


                        • #27
                          A słyszeliście o kredycie refinansowanym? Nie każdy może się na niego zdecydować. Jest on przeznaczony dla posiadaczy kredytu hipotecznego. Na można przeczytać o nim więcej.

                          Komentarz


                          • #28
                            Najlepiej wybrać bo po kredyt w banku nie ma sensu teraz się starać.

                            Komentarz


                            • #29
                              Temat kredytów nie jest prosty i często bywa mało przyjemny, zwłaszcza jak ma się problem ze zdolnością kredytową. To ryzykowna, ale można choćby poszukać kredytów bez BIK, choć temat ten jest kontrowersyjny, więcej na ten temat można dowiedzieć się . Ludzie często wyszukują właśnie takich okazji nie zdając sobie sprawy z tego, że kredyt, czyli produkt bankowy zawsze wiąże się z weryfikacją BIK. Bez weryfikacji można dostać najwyżej pożyczkę.

                              Komentarz


                              • #30
                                Na ile lat warto go rozłożyć?

                                __

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X