Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie kursy stylizacji paznokci?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie kursy stylizacji paznokci?

    Cześć wszystkim Jak w temacie - znacie może jakieś sprawdzone kursy stylizacji paznokci? Najlepiej w Warszawie... Zastanawiam się właśnie czy warto się wybrać np. tutaj . Co o tym sądzicie?

  • #2
    Myślę, że to dobre miejsca na kurs

    Komentarz


    • #3
      Czy wy nie chwytacie, że stylizowane paznokcie = brzydkie paznokcie?

      Komentarz


      • #4
        A jaki w ogóle manicure jest teraz na topie? Myślałam żeby kupić sobie takie lakiery: znacie może tą markę? Macie z nią dobre doświadczenia?

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za rady, chętnie przejdę się na taki kurs. Już od dawna myślę, by zainwestować w i zacząć ogarniać ich stylizację.

          Komentarz


          • #6
            W Beauty lux robią takie szkolenie, to szkoła w Warszawie, oni zajmują się wyłącznie szkoleniami związanymi z urodą, a nie ze wszystkim.
            Zawodowe szkolenie wymaga kilku tygodni nauki - to minimum. Są różne tryby zdobywania wiedzy - w sensie np. wieczorowy.
            Nauki jest dużo, ale prowadzące bardzo konkretne, pomagają, podpowiadają. Akurat ja wróciłam od nich bardzo zadowolona.
            Wiele ze szkolenia wyniosłam, było bardzo konkretne.

            Komentarz


            • #7
              Na początek i paznokcie z kiosku żartuję oczywiście, poszukaj w internecie, jest masę dobrych szkoleń z przedłużania na formie i na tpisie, polecam zaczać od metody żelowej na formie.

              Komentarz


              • #8
                Ja ostanio kupiłem swojej dziewczynie taki . Może i tym tam coś wybierzesz dla siebie.

                Komentarz


                • #9
                  ja znam bardzo dobrą instruktorkę, ale w Szczecinie - panią Paulinę Piórkowską-Rąpałę z Beauty Room. wysokiej jakości są jej szkolenia i naprawdę można się wiele nauczyć. przyjaciółka ukończyła u niej kurs i teraz robi mi takie paznokcie że oczy mi z orbit wychodzą

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X