Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki materac?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki materac?

    Planuję wymianę łóżka i zakup nowego materaca. Jaki materac będzie lepszy - piankowy czy lateksowy? Jestem alergiczką i szukam czegoś odpowiedniego dla siebie. Znalazłam ofertę sklepu Hevea
    jednak nie mogę zdecydować się na rodzaj. Doradźcie coś

  • #2
    Sporo ludzi ma problem ze zdrowym snem, większość problemów sprowadza się do źle lub braku dobranego materaca. Porządny materac to podstawa a przede wszystkim komfort podczas snu, kręgosłup nie jest obciążony i wtedy dobrze śpimy. Ja swój materac chcę u nich zamówić Moja znajoma u nich kupowałą materac dla siebie i swoich dzieci i była zadowolona z jakości produktów. W sklepie stacjonarnym sprawdziłam już odpowiednią twardość dla siebie, także z wyborem odpowiedniego modelu nie będzie problemu.

    Komentarz


    • #3
      Ja też muszę niedługo wymienić materac.

      Komentarz


      • #4
        Również szukam materaca antyalergicznego, więc wszystkie wasze rady są dla mnie bardzo cenne.

        Komentarz


        • #5
          A może zamiast wymiany całego materaca wystarczy zakupić pokrowiec ? Podobno sprawdza się doskonale a cenowo nieporównywalnie tańszy.

          Komentarz


          • #6
            Czasami trzeba jednak wymienić, kupić nowy materac. Te też nie są wieczne. Od razu przy takim zakupie powinniście zainteresować się pościelami. Zobaczcie sobie tu ofertę od W tym sklepie internetowym możecie liczyć na spory wybór pościeli, w tym i pościeli trójwymiarowej.

            Komentarz


            • #7
              Najlepszy materac, to wygodny materac!

              Komentarz


              • #8
                W jaki sposób odświeżacie, pierzecie swój materac?

                Komentarz


                • #9
                  Dla mnie najważniejszą cechą takiego materaca jest jego twardość

                  Komentarz


                  • #10
                    Bo na to powinno się przede wszystkim zwracać uwagę. Ja kupowałam twardy materac, taki jest dla mnie najwygodniejszy.

                    Komentarz


                    • #11
                      Wiele osób poleca materac kokosowy. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja musiałem pojechać do sklepu i położyć się na kilku matercach, żeby zdecydować, który wybrać

                        Komentarz


                        • #13
                          Nie ma to jak sprawdzić na własnym ciele. Jednak to dopiero po kilku nocach zobaczycie jak materac będzie się sprawdzał w rzeczywistości. Próbowaliście może materacy piankowych? W firmie Art Medic znajdziecie materace z pianką Visco. Te powinny być jednym z lepszych wyborów, są to materace termoelastyczne, materace które same dopasowują się do kształtu ciała. Spełniają one funkcje materacy ortopedycznych, a przez to że nie posiadają licencji są znacznie tańsze.

                          Komentarz


                          • #14
                            Przy problemach ze stawami Rheuma-heel działa bardzo dobrze, jest skuteczny (). Materac owszem także jest niezbędny, ale po poradę jaki konkretnie ma to być materac udałabym się do fizjoterapeuty.

                            Komentarz


                            • #15
                              Jeśli nadal ktoś z Was szuka materaca, to ja bym polecał Wam zajrzeć do artykułu, w którym specjaliści od materacy opisują jaki materac do spania wybrać, kiedy ma się chory kręgosłup.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X