Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka restauracja w Krakowie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • babydajna
    odpowiedział(a)
    Semola w Warszawie [url]https://www.semola.pl/[/url] Najlepsza włoska restauracja.

    Zostaw komentarz:


  • Krakenik
    odpowiedział(a)
    Poszukaj w sieci jakichś informacji, która z krakowskich restauracji jest rekomendowana przez Magdę Gessler, czy innego polskiego celebrytę i właśnie tam się udaj...
    ----------------------------------------------------------

    Zostaw komentarz:


  • ptyś
    odpowiedział(a)
    Powiem Ci, że sama nie wiem... W ostatnim czasie bardzo często przebywam w Toruniu, bo tu mam rodzinkę. Więc zaczęłam ogarniać tu jakieś dobre restauracje Na szczęście jest tu naprawdę ogromy wybór. Nasz padł na i jak zawsze był to strzał w dziesiątkę. Nie każdy lubi i potrafi gotować, więc dobrze czasem zjeść na mieście!

    Zostaw komentarz:


  • Tuata67
    odpowiedział(a)
    A gdzie znajdę typową kuchnię krakowską?

    __

    Zostaw komentarz:


  • hombras11
    odpowiedział(a)
    Ja ostatnio byłam w Lublinie i tam polecam restauracje koniecznie zobaczcie.

    Zostaw komentarz:


  • karol47887
    odpowiedział(a)
    Ostatnio bardzo często chodzę po restauracjach i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.Każda restauracja jest bardzo ważna.

    __________________________________________________ __

    Zostaw komentarz:


  • tom.m
    odpowiedział(a)
    W Krakowie polecam klimatyczną - czyli dość znaną Jamę Michalika. kuchnia Polska, na tyle dobrze przygotowana, by każdemu pasowała

    Zostaw komentarz:


  • ptyś
    odpowiedział(a)
    Jeśli chodzi o restaurację, to ja mam swoją ulubioną w Toruniu. Jadłam już chyba we wszystkich w Krakowie i niestety żadna nie dorównuje ! Ich zapiekane pasty to absolutne mistrzostwo świata. Mam rodzinę nieopodal Torunia, więc zawsze jak się tam wybieram to odwiedzam Stare Metropolis. Mój chłopak jest za to wielkim fanem ich pizzy, która- jak uważa- jest najpyszniejsza w całej Polsce

    Zostaw komentarz:


  • Wiktorrr89
    odpowiedział(a)
    W Krakowie to ja uwielbiam "Zieloną Pietruszkę" na Starowiślnej. Myślę, że ta restauracja zasługuje na więcej rozgłosu.

    Zostaw komentarz:


  • gabrysiunia
    odpowiedział(a)
    Koniecznie zerknij na oferty restauracji blisko rynku - można tam znaleźć wiele klimatycznych miejsc

    Zostaw komentarz:


  • aniszon
    odpowiedział(a)
    Jeśli chodzi o ciekawą restaurację w Toruniu, to moim zdecydowanym faworytem jest restauracja Stare Metropolis. Zresztą wystarczy przecież po prostu wejść sobie na ich stronę internetową i ich najwyższą jakość można zauważyć już na pierwszy rzut oka. Mają na pewno wyższą jakość jedzenia niż krakowskie restauracje, mieszkałam przez kilka lat w Krakowie i mówię to z pełnym przekonaniem.

    Zostaw komentarz:


  • BLACKMAN
    odpowiedział(a)
    Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...

    Zostaw komentarz:


  • ptyś
    odpowiedział(a)
    Ja osobiście bardzo cenię sobie takie restauracje, w których nie tyle co można dobrze zjeść, ale można także przyjemnie wypocząć. Odkąd skończyłem trzydzieści lat zacząłem zwracać baczną uwagę na to jakiej jakości są meble w restauracji. Ostatnio nawet zapytałem menadżerkę w mojej ulubionej indyjskiej restauracji o to, skąd biorą takie fantastyczne krzesła i stoliki... Ona dała mi w odpowiedzi kartkę z adresem , no i jak sobie sprawdziłem w domu to zrozumiałem wszystko

    Zostaw komentarz:


  • milen300
    odpowiedział(a)
    Witam wszystkich bardzo serdecznie Szukam właśnie jakiejś fajnego i klimatycznego miejsca w Katowicach, w którym można dobrze zjeść... Czy jesteście może w stanie polecić mi coś w tym zakresie tematycnym? Najlepiej, żeby było to miejsce z kuchnią japońską. Uwielbiam ryby, a ogólnie kuchni japońskiej jeszcze nie probowałam, więc coś czuję, że to może być naprawdę rozwiązanie dla mnie W chwili obecnej zastanawiam się, czy na przykład ta restauracja sushi w Katowicach byłaby dobrym pomysłem Co o tym myślicie? Warto tam Waszym zdaniem zajrzeć i przekonać się, czy jest to dobre rozwiązanie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X