Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Laptop Lenovo, kupować?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Laptop Lenovo, kupować?

    Chciałam się Was zapytać, czy warto jest w ogóle kupować laptop Lenovo ThinkPad E550: ? Jest mi on potrzebny do pracy, ale też moje dziecko chciałoby sobie na nim czasami pograć. To jak, sprawdzi się ten?

  • #2
    Najbardziej w Lenovo podobają mi się klawiatury - są naprawdę wygodne.

    Komentarz


    • #3
      Moim zdaniem warto

      Komentarz


      • #4
        Laptopy lenovo mają teraz bardzo dobre opinie. A do tego są niedrogie.

        Komentarz


        • #5
          Polecam tą markę jak najbardziej Sama mam taki komputer i chodzi bez zarzutu. A z tego co widziałam to maja całkiem przystępne ceny i chyba nawet jedne z niższych na rynku. Zobaczcie sobie sami w sklepie Najlepiej kupować taki sprzęt w sklepach internetowych

          Komentarz


          • #6
            Lenovo to najlepsza marka.

            ____________________________

            Komentarz


            • #7
              Moim zdaniem ta firma ma dobrej klasy laptopy, warto się nimi zainteresować.

              Komentarz


              • #8
                Też mi się tak wydaje. Wiele firm na nie stawia.

                Komentarz


                • #9
                  Zawsze można pomyśleć o wymianie jakiejś części w komputerze jak nie jesteśmy zadowoleni z efektów graficznych czy wydajności. Wiele . Są tam karty graficzne, procesory itp.

                  Komentarz


                  • #10
                    A czy zastanawialiście się może czy nie warto ? Sprzęt odświeżony, praktycznie jak nowy, z gwarancją, a dużo tańszy.

                    Komentarz


                    • #11
                      macissrew

                      W jakim sensie odświeżony ? Odświeżaczem powietrza ? Napisz na czym polega to odświeżanie

                      Komentarz


                      • #12
                        Znakomicie! Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze temtycznym Z całą pewnością mi się one przydadzą

                        Komentarz


                        • #13
                          Witam. Chętnie Ci pomogę z tym problemem. Kupuj laptop Lenovo. Jeżeli masz kłopot z otrzymaniem kredytu w kraju, to zawnioskuj o niego za granicą. Przeczytaj ten i dowiedz się więcej. Pozdrawiam

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja się nasłuchałam jakie to lenovo są fajne, kupiłam i teraz żałuję. Często mi się ścina, sam się nagle wyłącza, rozkleja się... same problemy

                            Komentarz


                            • #15
                              Rajczka, żeby nie mieć takich przykrych doświadczeń w przyszłości to wejdź na i tam dokonaj zakupu laptopa dla graczy.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X