Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wózek dziecięcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wózek dziecięcy

    Witam, tak jak w temacie szukam dobrego wózka dziecięcego. Doradzicie na co warto zwracać uwagę? Zastanawiam się nad takim modelem: co myślicie?

  • #2
    Najlepiej kupować wózek wielofunkcyjny, taki będzie bardziej użyteczny.

    Komentarz


    • #3
      Rzeczywiście to chyba najlepszy sposób, ale wiadomo, wózki niestety tanie nie są, choć oczywiście można poszukać używane.

      Komentarz


      • #4
        Można trafić czasami ciekawe oferty po kosztach na OLX.

        Komentarz


        • #5
          Ja tam zawsze patrzyłem na wielkość kół w wózku, im większe tym lepiej!

          Komentarz


          • #6
            Ten który poleciłeś wydaje się całkiem fajny ale polecam poszukać jeszcze na allegro

            Komentarz


            • #7
              Jeśli szukacie wózków wielofunkcyjnych to zajrzyjcie tutaj Niektóre modele są w bardzo w promocji, więc można się załapać na lepszą cenę.

              Komentarz


              • #8
                Bardzo opłaca się kupić używany wózek.

                Komentarz


                • #9
                  Na początku też myślałam o używanym wózku ale za namową teściowej zdecydowałam się na niedrogi i solidny Amelis Pro. Podobno dla pierwszego dziecka powinno się kupić nowy wózek.

                  Komentarz


                  • #10
                    foteliki samochodowe

                    Jakbyś szukała też innych, droższych akcesoriów dla dzieci, jak na przykład to polecam zakupy właśnie w sieci bo można tam dostać te rzeczy często taniej. Ale lepiej kupować w jakichś sprawdzonych sklepach niż np z ogłoszeń.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X