Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szamba betonowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szamba betonowe

    Cześć,
    Od jakiegoś czasu wspólnie z mężem zastanawiamy się nad wymianą szamba przy naszym domu. To, które jest obecnie jest już bardzo stare i boimy się, że prędzej czy później i tak będzie trzeba wymienić. Zdecydowaliśmy się na szambo betonowe. Podobno są bardziej trwał od szamb z PCV. Poza tym dochodzą też kwestie dbania o środowisko – mój mąż ma hopla na tym punkcie Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając firmę, która zamontuje nam szambo? I ile coś takiego może nas kosztować (chodzi o niewielki zbiornik, max 4 tys. Litrów)?

  • #2

    Komentarz


    • #3
      Szamba? Teraz lepiej robić oczyszczalnie.

      Komentarz


      • #4
        Miałem podobny problem jednak mój dotyczył bardziej spraw związanych z geodezją, długo nie mogłem tego wyjaśnić jednak skorzystałem z porady oraz kilku usług tej spółki i wszystko poszło dość sprawnie.

        Komentarz


        • #5
          Słyszałem o tej firmie geodezyjnej dość dużo. Ponoć robią dobrą robotę!

          Komentarz


          • #6
            Też mi się wydaje, że oczyszczalnia byłaby lepsza

            Komentarz


            • #7
              Dużo lepsze są oczyszczalnie. Mniej z nimi obowiązków.

              Komentarz


              • #8
                ja również takie mam i nie żałuje

                Komentarz


                • #9
                  A ja bym się zastanowiła nad przydomową oczyszczalnią ścieków. Moim zdaniem to rozwiązanie godne uwagi. Co prawda, oczyszczalni jest kilka rodzajów. Tutaj: macie je omówione. Zobaczcie, zanim zaczniecie stawiać betonowe szambo, z którego nie ma zbyt wiele korzyści.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zdaje mi się, że szamba powoli zaczynają odchodzić do lamusa i coraz więcej osób wybiera jednak ekologiczne oczyszczalnie ścieków. Choć z drugiej strony wiele będzie też zależało od terenu i czasem szambo jest jedyną możliwością.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X