Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drzwi jednoskrzydłowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Drzwi jednoskrzydłowe

    Kochani, wejdźcie sobie tutaj i pomóżcie mi wybrać drzwi jednoskrzydłowe :P Mają być do łazienki i nie umiem się zdecydować czy chcę z szybką czy bez :P A Wy jakie macie?

  • #2
    Dzięki wielkie za porady Na pewno mi się to przyda

    Komentarz


    • #3
      Moim zdaniem lepsze będą bez szybki, ale to w sumie zależy od tego jak doświetloną masz łazienkę. Fajne modele drzwi jednoskrzydłowych znajdziesz w sklepie DDD - Dobre Dla Domu

      Komentarz


      • #4
        a co powiecie na temat takich jak tu mają ? Nie znam się na takich mechanizmach ale słyszałem, że podobno bardzo dobrej jakości są, jak uważacie, warto kupić?

        Komentarz


        • #5
          Nie lubię takich drzwi.

          Komentarz


          • #6
            Ja takie drzwi kupowałam w Leroy Merlin.

            Komentarz


            • #7
              Tanie drzwi można kupić u producenta. Ja zaopatrywałam się w sklepie firmowym Kornik . Wykonują drewniane drzwi wewnętrzne. Mają spory wybór drzwi sosnowych, bukowych czy jesionowych. Oferują modele sęczne i bezsęczne w różnych kolorach. Aktualnie jest promocja - skrzydło drzwi można kupić juz od 150 zł

              Komentarz


              • #8
                Do łazienki to z założenia powinny być z szybką :P ale w sumie nikt nie mówi że koniecznie takie musza być :P

                Komentarz


                • #9
                  Każdy wybiera takie drzwi, jakie mu odpowiadają, a samo zamontowanie to żadna filozofia

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X