Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc przy biznesie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    To prawda, warto zatrudnić jakieś biuro rachunkowe na początek aby się w tym wszystkim nie pogubić Później może ci też przydać się magazyn więc jakbyś czegoś szukała to ostatnio wpadłem na taką stronę - - przy okazji, może macie więcej firm oferujących takie usługi? Będę wdzięczny za każdą informację

    Komentarz


    • #17
      ...

      Każda firma powinna posiadać również zaplecze informatyczne.
      Teraz wszędzie obecne są komputery, które znacznie ułatwiają nam pracę oraz prowadzenie firmy dzięki odpowiednim oprogramowaniom.
      W mojej firmie sprawdzają się - mam zapewniony serwis całodobowy w razie potrzeby oraz stworzone specjalnie dla mojej firmy oprogramowanie, które ułatwia mi jej prowadzenie.

      Komentarz


      • #18
        Osobiście uważam, że wszelkie rozwiązania, które mogą usprawnić działanie określonych elementów firmy, są godne uwagi. Bardzo ciekawą opcją jeżeli chodzi np. o płatności wydaje mi się możliwość skorzystania z takiej opcji jak My Bill . Pozwala ona bowiem na dokonywanie płatności poprzez wysłanie SMS-a Premium. Myślę sobie, że rozwiązanie to jest bardzo ciekawe, szczególnie, że dzisiaj w zasadzie większość z nas nie wychodzi z domu bez telefonu, a mnie osobiście zdarzyło się zapomnieć portfela już kilkakrotnie. W związku z czym na pewno taką opcję warto wziąć pod uwagę.

        Komentarz


        • #19
          Jeżeli jeszcze nie jesteście rekinami biznesu i potrzebujecie trochę pomocy przy waszej pierwszej firmie, warto skorzystać z oferty franczyzy . Franczyza to prowadzenie sklepu pod znaną marką, więc jest to dużo łatwiejsze niż zaczynanie od zera, a franczyzodawcy zawsze pomagają bardzo swoim klientom.

          Komentarz


          • #20
            Zamieszczone przez Malwinka Zobacz posta
            Każda firma powinna posiadać również zaplecze informatyczne.
            Teraz wszędzie obecne są komputery, które znacznie ułatwiają nam pracę oraz prowadzenie firmy dzięki odpowiednim oprogramowaniom.
            W mojej firmie sprawdzają się usługi informatyczne we Wrocławiu z firmą - mam zapewniony serwis całodobowy w razie potrzeby oraz stworzone specjalnie dla mojej firmy oprogramowanie, które ułatwia mi jej prowadzenie.
            Z takich firm korzysta się teraz też często przy wdrożeniu i późniejszym wsparciu dla systemów ERP, czyli takich do zarządzania całą firmą:

            Komentarz


            • #21
              Ja proponuje skontaktować się z biurem rachunkowym z Krakowa, które prowadzi księgowość mojej firmy. Bardzo solidna firma która dba o interesy swoich klientów. Zajrzyj na ich stronę internetową i się z nimi skontaktuj. Nic w końcu nie zastąpi kontaktu z człowiekiem.

              Komentarz


              • #22
                no co rajcja to racja. Moim zdaniem taka pomoc głownie zawsze się przy rachunkowości. to ważna przewaga na rynku.

                Komentarz


                • #23
                  Super, dzięki wielkie za wszystkie propozycje w tym temacie Na pewno mi się przydadzą

                  Komentarz


                  • #24
                    Z kolei jeżeli macie dużo większe biznesy, gromadzicie i wymieniacie ogrom danych to bezpieczeństwo tych informacji jest ogromnie ważne. Gdyby hakerzy dostali się do nich do możecie nawet zbankrutować. Dlatego lepiej wykorzystać opcje kolokacji czyli zabezpieczeniu ważnych danych firmy wysyłając je na serwery zewnętrzne

                    Komentarz


                    • #25
                      Jak się ma rozbudowaną firmę, to moim zdaniem warto pomyśleć o systemach kafeteryjnych.

                      Komentarz


                      • #26
                        Ostatnio zacząłem nowy biznes, który polega na wynajmie hal i magazynów w kilku miastach.
                        Możecie zajrzeć na stronę mojej działalności i powiedzieć co o niej sądzicie?

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja jestem zdania, że warto ten temat zostawić zawodowcom... Inaczej można sobie zrobić problemy...

                          Komentarz


                          • #28
                            No trzeba zlecić to naprawdę ułatwia zadanie. Bo sami bez specjalistów nie damy rady

                            Komentarz


                            • #29
                              kogoś i pomoc musisz poprosić, sama sobie nie poradzisz

                              Komentarz


                              • #30
                                Ja mogę polecić - pomogli mi ogarnąć procesy w mojej firmie. Nawet sobie nie zdawałem sprawy ile kasy traciłem na mało efektywnych działaniach moich handlowców. Szczerze polecam kontakt

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X