Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ortodonta z Wawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ortodonta z Wawy

    Hej, drogie mamusie, szukam naprawdę dobrego ortodonty dla swojej córki. Ma bardzo krzywe ząbki i musimy zacząć reagować. Znalazłam tutaj taki gabinet - czy któraś z was zna, bywała tam? Zależy mi na naprawdę najlepszych specjalistach. Podobno mają bardzo dobrą opinię.

  • #2
    W Warszawie to nie wiem, ale w Krakowie wart polecenia jest ortodonta Dość często spotykam się z pozytywnymi opiniami na ich temat.

    Komentarz


    • #3
      Ja mogę Ci kilku polecić , w jakiej części Warszawy mieszkasz?

      __________________________

      Komentarz


      • #4
        Możecie polecić dentystę dla dziecka?

        ____________________________

        Komentarz


        • #5
          Najpewniej będzie, jeżeli skorzystasz z wyszukiwarki tourmedia.pl . Ja sama bardzo często z niej korzystam i jeszcze nigdy nie zawiodłam się na swoim wyborze. Dzięki niej odrazu mogę porównać opinie pacjentów pomiędzy lekarzami, co jest bardzo pomocne. Tutaj znajdziesz ortondontę na terenie całej Polski.

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za te porady ! Właśnie takiego kogoś szukałem

            Komentarz


            • #7
              Dla mnie najlepszy to

              Komentarz


              • #8
                Szukasz naprawdę dobrego ortodonty, zatem polecam

                Komentarz


                • #9
                  Ze swoim dzieckiem chodzę do

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja bym pojechała do Radzymina do CM Panorama do dr Mąkal. widziałam jak pracuje z dziećmi, jakie ma podejście i z jakimi wadami zgryzu sobie radzi, nie sądzę by w Warszawie znalazł się ktoś lepszy a chociaż równie dobry. I podjął się leczenia w takich cenach.

                    Komentarz


                    • #11
                      A ja polecam ortodontę z Gdańska, który posiada ciekawe oferty. Na stronie znajdziecie mnóstwo informacji na jego temat. Myśle, że wielu z Was będzie chciało skorzystać z usług tego profesjonalisty.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X