Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Monitoring do poczekalni

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Monitoring do poczekalni

    Aby wiadomo było ile jeszcze osób czeka i generalnie w celach bezpieczeństwa. Praktykujecie? Jakie koszta i kwestie zawodności?

  • #2
    Kamery pracujące wewnątrz budynku nie są aż tak drogie jak te pracujące na zewnątrz. Prawdopodobnie nawet nie trzeba by było inwestować w doświetlenie na podczerwień, bo w poczekalni światło świeci się przecież cały czas.
    Kamera ip, z full hd. 1,3 lub 2mpx.

    Rejestrator ( w oparciu o rejestrator 4 kanałowy)
    a) maksymalny bitrate wejścia - najtańsze rejestratory obsłużą 4 kamery 2 mpx ( w sęnsie nagrają), ale pogląd na żywo będzie Pan miał max z 3 - w przypadku kamer 1.3 mpx nagrają i odtworzą jednocześnie 4 kamery.
    b) jakość sprzętu - nie ma co ukrywać, rejestratory z niższej półki "lubią" się zawieszać, a co za tym idzie powstają luki w nagraniu.
    c) dysk do rejestratora - standardowe dyski twarde nie są przystosowane do pracy ciągłej, konieczny jest zakup dysku do monitoringu - droższy 2tb- 350-450 zł
    d) Jeżeli ma znaczenie podgląd przez internet to jakie łącze ( stałe/zmienne ip) jest wymagane dla danego rejestratora

    Znaczenie ma również jakość osprzętu, okablowanie. Aby nie było strat związanych z przesyłem obrazu. Odsyłam na

    Mają tam sporo gotowych zestawów.

    Komentarz


    • #3
      Super, dzięki wielkie za wszystkie propozycje Na pewno mi się przydadzą

      Komentarz


      • #4
        Ciekawie to wygląda

        Komentarz

        Pracuję...
        X