Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nieoperacyjne leczenie rwy kulszowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nieoperacyjne leczenie rwy kulszowej

    Witam. Czy ktoś posiada może informacje o nieoperacyjnych sposobach leczenia rwy kulszowej ?

  • #2
    Na tej stronie są opisane:


    Jest to głównie podawanie leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

    Jeśli jednak rwa kulszowa wynika z problemu dyskopatii to leczenie nieoperacyjnie nie pomoiże. W takim przypadku konieczna jest operacja.

    Komentarz


    • #3
      Hejka. Zanim zdecydujesz się na operacje może jednak skorzystać z masaży leczniczych. Warto przecież próbować np. masaże lecznicze, które ukoją przewlekły lub świeży ból poprzez co poprawią kondycję zdrowotną. Masaże te będą owocowały zmniejszeniem się dyskomfortu bólowego, który nierzadko uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie w pracy lub domu. Polecam skorzystać ze studia urody

      Komentarz


      • #4
        Nie trzeba może od razu operować, na takie dolegliwości i wszelkie inne związane ze stawami i kręgosłupem bardzo pomagają zabiegi magnetoterapii, te same które zaleca się sportowcom w razie kontuzji. Można się na te zabiegi zapisać do Natural Medical w Warszawie

        Komentarz


        • #5
          Myślę, że trzeba byłoby przede wszystkim poszukać w internecie takich informacji albo zapytać się lekarza

          Komentarz


          • #6
            Z tego co wiem to takie terapie są bardzo skutecznie i co najważniejsze bezbolesne i nieinwazyjne. Poczytajcie sobie o tym tutaj , bo na prawdę warto skorzystać dla własnego komfortu. Mój tata leczył sie w taki sposób i bardzo chwalił tą metodę.

            Komentarz


            • #7
              To przede wszystkim trzeba skonsultować z neurologiem, bo wiadomo że każdy organizm jest inny. W każdym razie bez względu na przypadek zawsze przy rwie pomaga masaż leczniczy. Jeśli jesteś z rejonów warszawskich to możesz umówić się na wizyty domowe z . Osobiście polecam, sama niejednokrotnie korzystam i po każdej sesji czuję się o niebo lepiej

              Komentarz

              Pracuję...
              X