Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy konto w Banku ING to dobry wybór?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy konto w Banku ING to dobry wybór?

    Rozważam obecnie otwarcie rachunku oszczędnościowego w banku, który zapewni mi darmowe prowadzenie oraz w miarę wysokie odsetki. Wiem że sytuacja w kraju się dość mocno skomplikowała. Teraz pozostało naprawdę niewiele kont osobistych, które są tanie w użytkowaniu przez statystycznego klienta. Zastanawiam się czy o nazwie Direct może spełnić moje oczekiwania. Nie są one zbyt wygórowane, więc myślę że da się znaleśź odpowiedni ROR.

    Opinie klientów, jakie znalazłem na forum o ING Banku Śląskim są warte przeczytania. Chcę się jednak upewnić, że tabela opłat nie zaskoczy mnie nagle. To znaczy, że nie znajdę ukrytych haczyków, na jakie można natrafić czasami w niektórych bankach. Kwiatkach takich jak konieczność przelewania bardzo dużych sum miesięcznie na konto. Wolę rachunek bez takich warunków, które zwalniają z opłaty za jego prowadzenie. Co jest chyba zresztą nawet zrozumiałe. Czy rachunek internetowy w Banku ING jest odpowiedni?

  • #2
    Mam konto w tym banku, więc rozwieję Twoje wątpliwości. Jeżeli masz jakieś pytania to słucham.

    Komentarz


    • #3
      Chcę zapytać o to czy ten rachunek bankowy jest rzeczywiście bezpłatny, tak jak go opisują?

      Komentarz


      • #4
        Konto osobiste jest darmowe w tym banku i nie musisz spełniać innych formalności.

        Komentarz


        • #5
          Mam pytanie o kartę wydawaną do tego konta. Słyszałem, że może zostać naliczona za nią jakaś opłata.

          Komentarz


          • #6
            Tylko, jeżeli nie spełnisz warunku aktywności dla karty.

            Komentarz


            • #7
              Co oznacza ten warunek aktywności dla banku ing?

              Komentarz


              • #8
                Warunek oznacza konieczność dokonywania, co miesiąc płatności kartą.

                Komentarz


                • #9
                  Są jakieś limity płatności bezgotówkowych dla tej karty debetowej?

                  Komentarz


                  • #10
                    Bank jasno informuje klientów, że płatność na minimalną kwotę miesięcznie to min. 300 zł łącznie dla jednej karty.

                    Komentarz


                    • #11
                      To indywidualna decyzja, trzeba ją podjąć samemu, uwzględniając fakt, że żaden bank tak naprawdę nie jest idealny.

                      Komentarz


                      • #12
                        Tylko INg mBank jest bankiem o bardzo słabej ocenie

                        Komentarz


                        • #13
                          wszystko tak naprawdę zależy od indywidualnych potrzeb zarobków, ilości operacji, etc.
                          _________________

                          Komentarz


                          • #14
                            Mnie bardzo odpowiada konto w Niskie płatności i dobra obsluga. Na stronie pod linkiem możecie przeczytać więcej nt. konta.

                            Komentarz


                            • #15
                              Wiesz co, ja uważam, że najlepszym bankiem do prowadzenia konto jest jednak Millenium Bank. Opłaty za prowadzenie konto nie są wysokie jak w innych bankach.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X