Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Który rachunek bankowy wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Który rachunek bankowy wybrać?

    Mam teraz konto indywidualne w regionalnym banku spółdzielczym, jednak dość dużo za nie płacę.

    Chcę wiedzieć czy polecić mi teraz jakieś konto osobiste, które jest darmowe bądź dość tanie w użytkowaniu. Tak abym przestał ponosić za nie opłaty. Który rachunek będzie odpowiedni?

  • #2
    Zdecydowanie polecam jakiś tańszy bank komercyjny.
    Ostatnio edytowany przez opew; 31.05.2018, 16:56.

    Komentarz


    • #3
      Masz teraz to osobiste konto w chyba w jednym z najdroższych banków, jakie działają w Polsce.

      Komentarz


      • #4
        Polecałabym założyć wspomniane przeze mnie wyżej konto w banku wskazanym, gdyż nie poniesiesz wysokich opłat.

        Komentarz


        • #5
          Miałem też kiedyś już konto w meritum banku. Wtedy mogę przyznać, że rzeczywiście było darmowe, ale potem oferta się zmieniła i podnieśli koszt za kartę.

          Komentarz


          • #6
            Po zmianach w prawie i reformach naszego obecnego, nowego rządu chyba żaden krajowy i powszechnie znany bank nie ma atrakcyjnej oferty. Dlatego wskazałem Ci warty zainteresowania rachunek.

            Komentarz


            • #7
              Dziękuje, poczytałem opinie o tym banku i jest chyba najmniej negatywnych z pośród tych instytucji, które rozważam.

              Komentarz


              • #8
                A dla konta firmowego który bank polecacie? Bo napisało mi że lepiej będzie jeśli od nowego roku oddziele konto firmowe od prywatnego

                Komentarz

                Pracuję...
                X