Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry dentysta Katowice?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobry dentysta Katowice?

    Czy ktoś z Was może mi polecić dobrego stomatologa z okolic Katowic? Słyszałem o tym gabinecie - czy faktycznie tak dobrze tam działają? Znajomi niby chwalili że bardzo dobrze, bezboleśnie i w dobrych cenach, co Wy na to?

  • #2
    Tego gabinetu nie znam, ale ja z córką chodze do tego gabinetu - . W tej Dentolandii to stricte dzieci leczą, ale obok jest też stomatolog dla dorosłych. O tym punkcie dla dorosłych wypowiedzieć się nie mogę, ale tutaj u dzieci mają swietne podejście. Jest kolorowo, sa zabawki. Ogólnie śmiało z dzieckiem można iść.

    Komentarz


    • #3
      Szukałem właśnie tego typu informacji Dzięki wielkie za sprawdzone sugestie

      Komentarz


      • #4
        Hm... No nie da się ukryć, że wybór dobrego stomatologa to nie łatwe zadanie. Wszystko przez ilość tego typu gabinetów, które w ostatnim czasie powstałe. Ale z drugiej strony zawzięta konkurencja powoduje zwiększanie się poziomu obsługi, wic nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

        Ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego gabinetu na ternie śląska (najlepiej w Katowicach, ale wcale nie jest to warunek konieczny). Szczególnie się dla mnie liczy fakt, żeby potrafili odpowiednio podejść do dzieci, bo moje dzieco niechętnie chodzi do dentysty. Ale oczywiście doświadczenie i innego rodzaju kwestie jak bezpieczeństwo też są dla mnie bardzo istotne...

        Póki co popytałam trochę znajomych i polecali na przykład ten gabinet stomatologiczny Co o tym myślicie? Czy ta oferta jest Waszym zdaniem warta uwagi? Co prawda nie jest w Katowicach, tylko w Łaziskach Górnych, ale może warto się przejechać? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym
        Ostatnio edytowany przez szamtak36; 26.10.2017, 13:05.

        Komentarz


        • #5
          Na Śląsku bardzo fajny jest Śmigiel.

          Komentarz


          • #6
            Fajnie, dzięki za sprawdzone porady Z całą pewnością mi się one przydadzą

            Komentarz

            Pracuję...
            X