Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak mieć piękne włosy ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak mieć piękne włosy ?

    Jak można w dzisiejszych czasach skutecznie dbać o swoje włosy ? Szukacie w tym zakresie bardzo dobrych porad ? Jeśli TAK ! To osobiście polecam olejowanie włosów które daje niesamowite rezultaty. Odkąd zaczęłam to stosować moje włosy są zdrowe i lśniące jak kiedyś, to świetna naturalna metoda i najlepsze że dość tania !

  • #2
    Podobno olej kokosowy odżywia włosy i wzmacnia, ale nigdy nie stosowałem.

    Komentarz


    • #3
      Ja słyszałam, że warto też olejować włosy np. takim

      Komentarz


      • #4
        Muszą być długie. Długie i rozpuszczone

        Komentarz


        • #5
          Tylko długie i rozpuszczone są niewygodne . Ale mężczyźni nie myślą takimi kategoriami.

          Komentarz


          • #6
            chyba najlepiej ogromnie dbać o nie

            ____________________________

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za porady

              Komentarz


              • #8
                Przede wszystkim warto postawić na domowe sposoby. One więcej dają niż takie kupne kosmetyki.

                Komentarz


                • #9
                  Super, dzięki za wszystkie info Na pewno mi się przyda

                  Komentarz


                  • #10
                    Moja żona namówiła mnie do używania szamponów "bez chemii" i do traktowania włosów olejem spożywczym (np. rzepakowym) i przyznam, że na początku nie chętnie przestrzegałem reguł, które żona mi próbowała przekazać. Po kilku próbach moje włosy stały się lśniące, zdrowo wyglądające i miękkie w dotyku, jak również łatwiej było nad nimi zapanować grzebieniem. Może naturalne metody są rzeczywiście dobre

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja stosuje olejek arganowy na wlosy. Mozesz wyprobowac, mi pomogl.

                      Komentarz


                      • #12
                        Takie rzeczy są naprawdę bardzo ważne... Warto się temu trochę bliżej przyjrzeć

                        Komentarz


                        • #13
                          Żeby mieć piękne włosy warto iść do fryzjera na regenerację. Ja znalazłam cudowny salon na tuż obok mojego domu

                          Komentarz


                          • #14
                            Często piękne włosy to efekt zdrowej diety. Warto to rozważyć.

                            Komentarz


                            • #15
                              Przede wszystkim nie można ich niszczyć wysokimi temperaturami. Do tego warto je odpowiednio nawilżać.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X