Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Winda na schody w domu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Winda na schody w domu

    Witam wszystkich. Mam niecodzienne pytanie, które jest związane z dźwigami osobowymi do domu. Nie chodzi mi o windę, która jest zamontowana na klatce schodowej. Chodzi mi o dźwig osobowy tego rodzaju: , która umożliwia bezpiecznego przemieszczanie osoby schorowanej pomiędzy kondygnacjami w budynku jednorodzinnym. Widziałem tego typu rozwiązania na zdjęciach. Winda osobowa jest montowana na klatce schodowej i porusza się przytwierdzona do schodów. Zastanawia mnie tylko koszt takiego rozwiązania i czy trzeba jakość specjalnie przygotowywać ściany przed zamontowaniem takiej windy osobowej?

  • #2
    Spróbuj się dowiedzieć w na tyle na ile znam współpracę z nimi, to pomogą CI we wszystkich aspektach montowania takiej windy dla niepełnosprawnych. Najlepiej zadzwonić i zapytać.

    Komentarz


    • #3
      A to o czym piszesz, to nie jest czasem przypadkiem rodzaj platformy przyschodowej dla niepełnosprawnych? W zasadzie znam miejsce, z którym mógłbyś się skontaktować, żeby poznać szczegóły. Sprawdź sobie proszę bardzo wartościowa firma i ludzie, którzy pomogą Ci w zasadzie od pierwszego telefonu aż po pierwszy wjazd taką platformą na górę. Polecam, bo sam korzystałem z ich usług!

      Komentarz


      • #4
        Czy takie windy są refundowane z NFZ

        ________________________________________

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Bilqy Zobacz posta
          Czy takie windy są refundowane z NFZ

          ________________________________________
          pierwsze słyszę ale jeśli tak to dobra wiadomość

          Komentarz


          • #6
            Myślę, że powinieneś zwrócić się np. do firmy którą poleciłeś a na pewno przedstawią Ci koszt i powiedzą jak to wygląda

            Komentarz


            • #7
              Ja kupowałam takie urządzenie od firmy i miałam opcję, żeby kupić windę nową lub używaną. Wybrałam drugą możliwość, bo nie ukrywam, że chciałam na tym zaoszczędzić. Mimo tego, że winda była z rynku wtrnego, już kilka lat sprawuje się bardzo dobrze w moim domu.

              Komentarz


              • #8
                Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Absolutnie, nic dodać, nic ująć.

                Komentarz

                Pracuję...
                X