Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce

    Cześć, moja żona posiada gabinet stomatologiczny i rozważam co dodatkowo jestem w stanie uczynić, żeby pozyskać jeszcze większą liczbę pacjentów z wyszukiwarki. Domena ze stroną jest pozycjonowana w Google i nawet ma dość wysokie rezultaty na interesujące mnie hasła. Natomiast mam ochotę zwiększyć liczbę klientów poprzez inne kanały reklamy strony: i tu robi się kłopot. Kampanie Google Adwords są dość kosztowne w branży stomatologicznej. Jest bardzo duża ilość gabinetów w naszym mieście. Pomyślałem może o prowadzeniu profili na serwisach społecznościowych, ale nie wiem czy te działania przełożą się na nowych pacjentów? A co wy o tym myślicie.

  • #2
    Myślę, ze moze nie warto bawic sie w Adwordsy tylko przejsc do pozycjonowania. Znam bardzo dobra agencje Sfeo Sfeo. Mysle ze bez problemu Ci pomoga

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez natkawal76 Zobacz posta
      Cześć, moja żona posiada gabinet stomatologiczny i rozważam co dodatkowo jestem w stanie uczynić, żeby pozyskać jeszcze większą liczbę pacjentów z wyszukiwarki. Domena ze stroną jest pozycjonowana w Google i nawet ma dość wysokie rezultaty na interesujące mnie hasła. Natomiast mam ochotę zwiększyć liczbę klientów poprzez inne kanały reklamy strony: i tu robi się kłopot. Kampanie Google Adwords są dość kosztowne w branży stomatologicznej. Jest bardzo duża ilość gabinetów w naszym mieście. Pomyślałem może o prowadzeniu profili na serwisach społecznościowych, ale nie wiem czy te działania przełożą się na nowych pacjentów? A co wy o tym myślicie.
      Witam,
      od ponad 15 lat prowadzimy agencję interaktywną
      .
      Od pewnego czasu powołaliśmy specjalny dział zajmujący się tylko i wyłącznie branżą stomatologiczną


      Nasi Klienci najczęściej wybierają poniższe formy reklamy:
      - SEO - pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarkach na podstawie prawidłowo zoptymalizowanej strony www na każdą dzielnice, rodzaj pacjentów etc.
      - SEM - kampanie płatne w Google, np. AdWords
      - Social Media - dorastające pokolenie Milenials-ów spowodowało iż kontakt poprzez social media jest bardzo istotny dla każdego gabinetu/kliniki
      - Różne formy targetowania, lokalizacja, wielkość gospodarstwa domowego etc - w zależności od charakterystyki Pacjentów danego gabinetu.

      W kwestii przekładania wydatków reklamowych na nowych Pacjentów - proszę nam zaufać, jeśli dobrze dopasujemy i ztargetujemy kampanie to nowych Pacjentów zacznie przybywać każdego dnia.
      Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym podejściem do pozyskiwania nowych Pacjentów a także wprowadzenia procedur prowadzenia obecnych Pacjentów w celu maksymalizacji sprzedaży - jesteśmy do Państwa dyspozycji.


      [email]marek@314.pl[/email]
      533 089 400

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez monimm82 Zobacz posta
        Myślę, ze moze nie warto bawic sie w Adwordsy tylko przejsc do pozycjonowania. Znam bardzo dobra agencje Sfeo Sfeo. Mysle ze bez problemu Ci pomoga
        Tylko nasze pytanie brzmi:
        Czy firmy zajmujące się SEO dla każdej branży znają specyfikę branży stomatologicznej, która nie jest taka jak pozostałe.
        Nam zajęło sporo czau żeby zrozumieć aspekty finansowo - psychologiczne potencjalnych Pacjentów ażeby móc w 100% wykorzystywać potencjał w tej branży.


        [email]marek@314.pl[/email] - zapraszam do kontaktu.
        533 089 400

        Komentarz


        • #5
          Grunt to wybrac dobrą agencje interaktywną , ktora ma bogate doświadczenie. Na pewno agencja Proformat jest bardzo dobrą agencją , która własnie zajmuje sie pozycjonowaniem . Jest to robione w sposób profesjonalny a każdy projekt jest idealnie dopasowany pod potrzeby klienta

          Komentarz


          • #6
            Dokładnie, jest wiele agencji, które się tym zajmują.

            Komentarz


            • #7
              Przykro mi, ale nie będę mógł pomóc. Nie jest to mój obszar wiedzy.

              Komentarz


              • #8
                U mnie też pozycjonowanie przyniosło pozytywne efekty Wykupiła=em taką usługę na i skusiłem się też na adwords. To była bardzo dobra decyzja, bo już widzę, że ruch na stronie mojego sklepu faktycznie się zwiększa! Myślę, że jak będę stale kontynuować te działania to sklep naprawdę się rozkręci i sprzedaż wzrośnie

                Komentarz


                • #9
                  Te działanie daje same dobre korzyści.

                  ___

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeżeli chcesz aby Twój sklep internetowy był widoczny w wyszukiwarce to wejdź na

                    Komentarz


                    • #11
                      W takich drukarniach możesz również zamówić ulotki oraz broszury reklamujące gabinet.

                      Komentarz


                      • #12
                        Pozycjonowanie daje znakomite rezultaty i możesz ściągnąć nowych pacjentów do gabinetu. Ja korzystam z usług firmy i jestem zachwycony. Możesz sprawdzić też u Ciebie firmy regionalne zajmujące się pozycjonowaniem, ale najważniejsze abyś poczytał opinie w sieci na temat każdej firmy.

                        Komentarz


                        • #13
                          Pozycjonowanie stron w internecie to obecnie standard i większość firm się tego podejmuje, aby zareklamować swoją stronę i być widocznym w sieci. Dotyczy to zresztą działań SEO nie tylko na poziomie globalnym, ale i lokalnym: . Firmy o niewielkim zasięgu także potrzebują wypozycjonowania, ponieważ wpływa to na rozpoznawalność ich działalności na danym terenie.

                          Komentarz


                          • #14
                            Teraz największy zasięg oczywiście ma reklama internetowa.

                            __

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja również zgadzam się ze stwierdzeniem, że w dzisiejszych czasach największy zasięg ma oczywiście reklama internetowa
                              ---------------------------------------------------
                              [/URL]

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X