Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ktora praktyczniejsza lazienka?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ktora praktyczniejsza lazienka?

    Cześć. Powoli przygotowuje się do wyremontowania swoich czterech kątów i poszukuje najlepszych koncepcji na jego wykonanie. Największy problem jest chyba z łazienką. Pod uwagę biorę dwie koncepcje - normalną kabinę prysznicową albo wykonaną na wymiar jak w tym miejscu: . Dylemat w tym, iż obie koncepcje posiadają swoje zalety i minusy. Za kupnem tradycyjnej kabiny prysznicowej przemawia cena. Fajną kabinę prysznicową można dostać już za około 2000 zł. Natomiast na kabinę prysznicową na wymiar trzeba przeznaczyć minimum dwa razy więcej. Nie mniej jednak prysznic wykonany na wymiar będzie na pewno lepiej wpasowany w rozkład łazienki oraz może być o wiele większy. Co wy o tym sądzicie?

  • #2
    wybirz t co będzie lepiej Ci pasowało do wnetrza, łazienki nie odnawia się co 5 lat więc czasem lpiej wydac więcej kasy, ja kupiłam teraz i jestem bardzo zadowolona

    Komentarz


    • #3
      Polecam jeszcze spojrzeć na te projekty łazienek:
      Można zaczerpnąć sporo ciekawych pomysłów

      Komentarz


      • #4
        Podstawą tego, aby łazienka była praktyczna są odpowiednie płytki.
        Świetnie się prezentują płytki z kolekcji Alabastrino
        Są to jasne płytki imitujące kamień, których surowość można przełamać kwiatowym dekorem.

        Komentarz


        • #5
          Ja bym brała gotową, bez przesady by przepłacać za wymiar. Miejsce możesz zaoszczędzić kupując na przykład mniejszą szafkę pod umywalkę . Rozwiązań jest sporo, szukaj takich przez które nie zbankrutujesz

          Komentarz


          • #6
            Najbardziej praktyczna łazienka jest w kolorze piaskowym



            Komentarz


            • #7
              Moja też jest w kolorze piaskowym. Jest schludna, a pomieszczenie wydaje się optycznie większe.

              Komentarz


              • #8
                Taka łazienka w pastelowych kolorach prezentuje się bardzo ładnie.

                Komentarz


                • #9
                  Ja bym tę kwestię zostawił specjalistom. Nie ma moim zdaniem lepszego rozwiązania...

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X