Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie ogrodzenie wybrać ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie ogrodzenie wybrać ?

    Planuję w tym roku w końcu ogrodzić moją działkę. Zastanawiam się nad postawieniem płotu metalowego, lub z lekkich form betonowych takich jak . Czytałem, że inwestycja w ogrodzenie betonowe, będzie najlepszym rozwiązaniem, pod względem cenowym jak i wysoką trwałością. Czy może ktoś z Was wypowiedzieć się na ten temat ? Na jakie wg Was ogrodzenie (zwykłej działki) powinienem zwrócić uwagę ?

  • #2
    Kup porządne bramy ogrodzeniowe i garażówe, mog polecić , to przede wszystkim zapewni ci bezpieczeństwo

    Komentarz


    • #3
      Myślę, że dobry kierunek to taki -
      Najważniejsze, abyście się nie decydowali na byle jakie rozwiązania. Ogrodzenia mają ładnie wyglądać, być trwałe i estetyczne.
      Wtedy dopiero będą robiły odpowiednie wrażenie. To kluczowe.

      Komentarz


      • #4
        A co myślicie o tym, żeby instalować zeby troche wyciszyć swój ogród i swój dom.

        Komentarz


        • #5
          Mi bardzo się podoba połączenie kamienia i metalu - nowocześnie i ładnie.

          Komentarz


          • #6
            To bardzo ciekawe połączenie, ale też drogie. Dlatego ja myślę, że po prostu wykorzystam do budowy ogrodzenia , który później mogę przemalować w razie czego, tak by zyskał jeszcze lepsze walory estetyczne

            Komentarz


            • #7
              Ja zawsze sadze tuje, one są najładniejsze moim zdaniem!

              Komentarz


              • #8
                Popieram w 100% przedmówcę Nic dodać, nic ująć

                Komentarz


                • #9
                  Mi od zawsze najbardziej podobały się ozdobne żywopłoty.

                  Komentarz


                  • #10
                    Walory estetyczne swoją drogą, ale płot to jednak musi być przede wszystkim solidny.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja mam troszkę inne pytanie o ogród, chodzi mi o obrzeża trawnikowe, takie oddzielające trawnik od innych części ogrodu. Myślałem żeby założyć takie coś: A jak to rozwiązaliście u siebie w ogrodzie czy na trawniku koło firmy?

                      Komentarz


                      • #12
                        U Nas sprawdziło się ogrodzenie betonowe. Bardzo sobie chwalę jego zastosowanie.

                        ____

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja mam takie zwykłe z siatki i też działa

                          Komentarz


                          • #14
                            Takie ogrodzenie jednak nie wygląda najlepiej. Siatka to chyba nie jest dla mnie rozwiązanie. Jak już w sumie w moim ogrodzie zasadziłam nowe kwiatki, krzewy, a nawet dosyć sporą grządkę zrobiłam to warto postawić na porządne ogrodzenie. Też bardzo przydał mi się spulchniacz do gleby, pożyczałam od sąsiadki. Ale można kupić na za coś około 100 złotych więc warto w taką rzecz do siebie zainwestować.

                            Komentarz


                            • #15
                              Bardzo ładne są ogrodzenia drewniane, no ale nie wiem, co z konserwacją

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X