Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sucha skóra

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sucha skóra

    Ostatnio zauważyłam, że mam wysuszoną skórę. Czy to może być brak witamin? wody piję dużo, regularnie nawilżam skórę jak zawsze ale ona wyraźnie gorzej wygląda. Miałam skórę normalną zawsze, a teraz jest sucha co z tym poradzić?? doradźcie!

  • #2
    Trzeba ale to bardzo bardzo dużo używać kremów nawilżających.
    _________________
    Ostatnio edytowany przez robbessko; 24.11.2016, 12:41.

    Komentarz


    • #3
      staraj się dużo pić i zażywaj witaminy a i e, do tego kup sobie dobry krem nawilżający



      _______

      Komentarz


      • #4
        Zrobiło się chłodno, to i skóra jest sucha Pewnie pijesz za mało wody, ale to przecież normalne, że jak jest jesień czy zima to nie chce nam się pić wody tak jak latem. Zwróć jednak na to uwagę

        Komentarz


        • #5
          Jak brakuje nam witaminy D w organizmie to skóra też się robi o wiele bardziej sucha i szorstka. Możesz sobie spróbować pobrać tą witaminę w tabletkach całkiem możliwe, że zauważysz poprawę w wyglądzie skóry. Ja zimą zawsze łykam bo mam niedobór, tylko u mnie od razu po włosach to widać, wypadają i są suche mimo tej samej pielęgnacji.

          Komentarz


          • #6
            Zdecydowanie kremy nawilżające z dobrym składem. Najlepiej jakbyś kupowała takie kosmetyki w aptece przykladowo vichy . Są naprawdę dobre, skuteczne i zdrowe dla skóry

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za rady Przydadzą mi się z całą pewnością

              Komentarz


              • #8
                Moją bardzo suchą skórę uratowały dopiero kosmetyki od LA Roche-Posay, lepiej też się z nimi zapoznaj Bez nich może być Ci bardzo trudno sobie poradzić.

                Komentarz

                Pracuję...
                X