Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ktoś korzystał z takiego cateringu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ktoś korzystał z takiego cateringu?

    Czy ktoś z Was może miał okazję korzystać z cateringu firmy ? Bo ja już nie wiem jak mam sobie gotować, żeby zacząć ładnie chudnąć. Może takie gotowe zbilansowane dostosowane posiłki by mi pomogły?

  • #2
    Wygląda to całkiem zachęcająco!

    Komentarz


    • #3
      Ja w Warszawie zamawiam i jestem bardzo zadowolony z uwagi na to, że dania są zawsze świeże i dobre w smaku. No i co ważne udało mi się na tym cateringu schudnąć

      Komentarz


      • #4
        Ja zdecydowałam się jednak na wizytę u dietetyka. Czasem też czytam ale przede wszystkim opieram się na tym co powiedział mi specjalista w poradni dietetycznej.

        Komentarz


        • #5
          Powiem szczerze, że sama jak do tej pory nie miałam jeszcze okazji korzystać z oferty żadnej firmy cateringowej. Nie mniej jednak bardzo ciekawą wydaje mi się oferta . Niedługo czeka mnie przygotowanie dużej imprezy dla rodziny i obawiam się, że sama nie poradzę sobie z gotowaniem. Dlatego też kierując się wieloma pozytywnymi opiniami na ich temat, najpewniej skorzystam z tej oferty, z resztą obejmuje ona m.in. catering na komunie czy wesela, więc myślę sobie, że będę zadowolona

          Komentarz


          • #6
            Ja to miałem przejścia z dietą. Na szczęście znalazłem coś takiego jak catering dietetyczny. Trudno jest samemu przygotowywać dietetyczne dania, bo wszyscy wiemy, że są one dość wymagające. Gdyby nie catering dietetyczny (a konkretniej: ) to bym sam nie dał rady.

            Komentarz


            • #7
              Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam i nie jestem w stanie pomóc...

              Komentarz


              • #8
                Teraz zaczął się sezon na kateringowe imprezy, muszę posprawdzać oferty.

                Komentarz


                • #9
                  Nie korzystałam z takiego cateringu, ale wiem, ze coraz więcej osób się na to decyduje i chyba są zadowoleni. Chociaż muszę przyznać, że menu prezentowane na stronach wygląda bardzo smakowicie! Kiedyś na próbę chciałam sobie nawet zamówić dzień albo tydzień, ale póki co jedynie to odkładam. Teraz jest tyle pysznych świeżych produktów, że staram się sama komponować posiłki. Może prędzej jesienią albo zimą się na to skuszę

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja nie korzystałem.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja z reguły nie korzystam z cateringów, ponieważ wolę sama smaczne i zdrowe potrawy przygotować w domu. Dziś moim drugim śniadaniem jest taka oto pyszna owsianka , niby nic wielkiego, ale radość z jedzenia czegoś słodkiego i zdrowego w pracy, bezcenne

                      Komentarz


                      • #12
                        Brzmi smakowicie, ale ja wolę sama gotować.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X