Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy po takim szkoleniu bede mial jakis papier?

    Witam, ostatnio myślę nad rozwojem posiadanych kwalifikacji zawodowych. Poczytałem nieco w Google o ofercie placówek prowadzących szkolenia. Mam tylko wątpliwość czy po otrzymam jakiś certyfikat, który będzie honorowany na runku pracy? Nie chcę wydać pieniędzy na szkolenie, które będzie ładnie wyglądał, ale nie wpłynie na moje późniejsze zarobki. Dlatego tak kluczowym aspektem jest dokument, który będzie honorowany na rynku pracy. Co wy o tym sądzicie? Czy, ktoś z was może polecić dobrą firmę szkoleniową, która oferuje interesujące szkolenia zawodowe?

  • #2
    Nie sądzę, by papiery realnie wpływały na kwalifikacje. Ważniejsze są umiejętności. Jeśli szukasz czego co jest cenione w firmach to zainteresuj się coachingiem talentow , dzięki któremu nauczysz się zarządzania . Na rynku jest deficyt naprawdę dobrych menadżerów

    Komentarz


    • #3
      Może spytaj po prostu organizatorów?

      Komentarz


      • #4
        Wydaje mi się, że po takim szkoleniu dadzą jakiś dokument.

        Komentarz


        • #5
          Najlepiej spytać o taką rzecz innego uczestnika, albo samego organizatora

          Komentarz


          • #6
            Przeważnie powinno być wszystko napisane przy rozpisce na temat kursu, jeżeli nie ma tego to zadzwoń do organizatora, na pewno wszystko dokładnie wytłumaczy Może również zainteresuje was prowadzone przez firmę Witalni? Szkolenia menedżerskie to super opcja dla osób z wyższymi stanowiskami chcącymi poprawić swoje kompetencje

            Komentarz


            • #7
              Bez obrazy dla nikogo ale te szkolenia to potem często można sobie w odbyt wsadzić tak bardzo pomagają i są w czymkolwiek skuteczne...


              ____________

              Komentarz


              • #8
                Papier papierem ale jesli będziesz potrafił te umiejętności zaprezentować to nie widze problemu ^^.


                ____________

                Komentarz

                Pracuję...
                X