Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet + telewizja w Szczecinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Internet + telewizja w Szczecinie

    Jak w temacie. Chodzi o zapewnienie usługi w poczekalni. Tzn. wifi dla klientów + telewizor z jakimiś normalnymi kanałami.
    W sumie to im taniej tym lepiej. Będzie ustaniowy jeden kanał, pewnie któryś z publicznych.
    Jak to zrobić sensownie jakościowo i najtaniej?

  • #2
    A adres? Inne usługi masz w centrum, a inne na przedmieściach.
    Wiadomo, że prawie wszędzie są dostępne mobilne usługi, ale zakładam, że chodzi wam o stacjonarną usługę, co nie?

    Komentarz


    • #3
      Hmm... nie podam tutaj adresu ;-) Jak mam to sprawdzić? Tzn. jak sprawdzić, jakie usługi są dostępne pod naszym adresem? Wiem, że można ręcznie na stronach firm, ale naprawdę nie da się jakoś masowo, automatycznie?

      Komentarz


      • #4
        UPC ma dobrą ofertę.

        Komentarz


        • #5
          Najłatwiej ci będzie przez PanWybierak.pl - musisz tylko podać adres i wybrać usługi, jakie cię interesują. Dane są aktualne, a przynajmniej zawsze były, kiedy my sprawdzaliśmy. A jak chcesz, to możesz też weryfikować wszystko ręcznie.

          Komentarz


          • #6
            Dobra, mam oferty, dosyć podobne. Zamierzam zadzwonić do nich - sądzę, że tak będzie łatwiej wszystko uzgodnić. A przez telefon oni dają więcej info? Takiego mniej oficjalnego? Przecież pewnie codziennie rozmawiają z klientami, którzy korzystają z tych usług, więc wiedzą, jakie są problemy z poszczególnymi firmami.

            Komentarz


            • #7
              Tak ;-) Przez telefon dostaniesz zdecydowanie więcej konkretnego info - takiego, jakiego na stronach nie pokażą. Wiadomo - ludzie głównie narzekają, więc wiedzą, na co narzekają najczęściej. Ale... to nie oznacza, że wy również będziecie na to narzekać ;-)

              Komentarz

              Pracuję...
              X